The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 342×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Šušká se o tom, že se zaklínači z Kaer Morhen dočkají svého vlastního spin-offu

Šušká se o tom, že se zaklínači z Kaer Morhen dočkají svého vlastního spin-offu

Tvůrkyně dříve slibovala, že bude svět Zaklínače rozšiřovat, jak jen to půjde. Nyní se na internetu objevily zvěsti týkající se jejího dalšího projektu.

9 30
11.4.2022

Tvůrkyně Lauren Hissrich už dříve prozradila, že je svět Zaklínače natolik bohatý, že mu má smysl věnovat několik dalších projektů. Důkazem budiž projekty, které jsou a budou jeho součástí. Kromě hlavního seriálu, jehož třetí řada se začala nedávno natáčet, tu máme již zveřejněný anime film The Witcher: Nightmare of the Wolf a připravovaný prequel The Witcher: Blood Origin. Dále se ještě připravuje animovaný seriál pro děti a ve hře je ještě spousta potenciálních projektů jako spin-off o mázích.

Co ale takový spin-off o zaklínačích? Právě o něm se aktuálně mluví nejvíce, a to v souvislosti s novými zvěstmi. Podle mnohých zdrojů by se zaklínači Lambert, Coen a Eskel měli dočkat svého vlastního projektu. Jednoznačně půjde o prequel, protože by v něm jinak nemohl účinkovat Eskel, přičemž doposud není známo, zda je řeč o animovaném projektu či hraném. A pochopitelně ani nevíme to, zda půjde o film či seriál.


(Někteří noví zaklínači byli přijati poměrně dobře. Foto: Netflix)

Jedno je ale jisté, něco takového se připravuje, popřípadě se o tom tvůrci minimálně bavili. Tvůrkyně o tomto projektu vtipkovala už minulý rok, když prozradila, že by zaklínačům z Kaer Morhen věnovala vlastní spin-off. Nyní je tedy jasné, že na jejích slovech byla špetka pravdy.

V tuto chvíli tuto informaci tedy berte s velkou rezervou, nicméně vězte, že něco takového může vzniknout. Pokud k tomu skutečně dojde, rolí se určitě ujmou původní herci, takže je budeme moci vidět či jen slyšet minimálně ještě jednou. V souvislosti s tím jsme zjistili ještě to, že další anime film opět připraví Studio Mir, takže další anime ze světa Zaklínače, ať už se zaměří na kohokoliv, bude vypadat stejně jako anime o mladém Vesemirovi.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /7

Smrtihlav

Vzhledem k tomu, že epizoda Kaer Morhen a vše v ostatních epizodách, co se odehrávalo na Kaer Morhen, byl ten největší scénáristický odpad, absolutní dehonestace zaklínačského řemesla a výsměch všem literárním fanouškům, spin-off těžko něco zachrání.

11.4.2022 | 13:01:51
AvenjQ

„Staaahp! He's already dead.“

11.4.2022 | 19:39:13
AzurovyAzure77

Vyhoďte někdo už tu tvůrkyni, prosím

11.4.2022 | 20:42:27
ElleJakobson

Vůbec si nepamatuju, že by Lambert, Eskel nebo Coen v seriálu byli, tam běhali jen tři pitomci, z toho jeden se nechal odkráglovat během jednoho dne a ani ti další dva se moc nepředvedli. Takže, ne, „děkuji“ Lauren. Nemám zájem!

13.4.2022 | 0:18:43
m0rdred

Začínám byl alergický na slovo „tvůrkyně/tvůrce“. Z krávy je třeba ale vydojit co nejvíc.

13.4.2022 | 10:53:59
Railbot

Radši si znovu přečtu knihy od dědka než si vyplachovat hlavu tímhle odpadem.

13.4.2022 | 11:06:27
FallenMaia

Jo teším sa. Čím viac Kaer Morhen tým lepšie.

13.4.2022 | 20:41:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama