The Witcher (Zaklínač) Tvůrce Tomek Baginski naznačil, že bychom se skutečně měli dočkat animované minisérie

Tvůrce Tomek Baginski naznačil, že bychom se skutečně měli dočkat animované minisérie

Tvůrce Tomek Baginski naznačil, že bychom se skutečně měli dočkat animované minisérie

Seriál Zaklínač má velké ambice k tomu, aby uspěl, a proto se ho tvůrci pokusí prodat co možná nejvíce. Třeba se i dočkáme animované minisérie.

22 0
30.11.2019

Je to už poměrně dávno, co jsme vás informovali o zvěstech, které se týkaly potenciální animované minisérie věnované seriálu Zaklínač. Tyto zvěsti vznikly díky castingu několika herců, kteří byli k seriálu obsazeni jen kvůli svému hlasu.

Nyní se k těmto zvěstem vyjádřil tvůrce Tomek Baginski: „Nechci vám toho moc říkat, ale kdoví, jestli se Zaklínače nedočkáme v animované podobě. Takové téma však představuje něco, k čemu bych vám teď nechtěl říkat více věcí.“ I když se tvůrce prakticky odmítl vyjádřit k tomuto tématu, tak tím jasně naznačil, že se něco takového plánuje.


S tímto tvůrce se pojí jeden poměrně zajímavý fakt. Obecně se ví, že se Baginski snažil již spoustu let přivést Zaklínače na filmová plátna či televizní obrazovky, přičemž se mu to povedlo až před pár lety, kdy se domluvil s Netflixem. I přesto však předtím něco natočil pro Zaklínače, a to ono povedené intro pro třetí díl herní trilogie. Podívat se na něj můžete níže.

Thumbnail Play icon

Myslíte si, že se brzy dočkáme i nějakého podobného animovaného počinu, který tvůrci věnují seriálu?

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /2

Martan73

Pokud by to bylo jako filmové scény z Witcher 3, tak to bych si nechal líbit.

#2 NewPerson
30.11.2019 | 18:16:21
NewPerson

#1 Martan73: Keep dreaming. Je to drahý a nejsou na to lidi.

1.12.2019 | 0:33:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

České titulky

Seriál Zaklínač vytvořila streamovací služba Netflix, jehož česká podpora vytvořila jak české titulky, tak i dabing. Zaklínače si tedy můžete plně vychutnat přímo na Netflixu. Nezapomeňte poté ohodnotit jednotlivé epizody, postavycelý seriál

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás