The Witcher (Zaklínač) Zaklínač 3 se dočkal překladu jedné z největších modifikací

Zaklínač 3 se dočkal překladu jedné z největších modifikací

Zaklínač 3 se dočkal překladu jedné z největších modifikací

Witcher 3 – Enhanced Edition patří kvůli své komplexnosti mezi nejpopulárnější modifikace, která překopává kompletně ekonomiku, systém lektvarů i dalších věcí v jinak oblíbené hře. Tato modifikace se nyní navíc dočkala českého překladu, o který se postaral LordMazour.

12 0
10.4.2021

Série Zaklínač si především díly třetímu dílu herní trilogie vybudovala obrovskou komunitu, která se sama herní tituly navíc snaží různě vylepšovat. Před dvěma lety jsme se tak třeba dočkali modifikace nazvané Witcher 3 – Enhanced Edition, která se hru snaží přiblížit tomu, jak byla prezentována na herních veletrzích před vydáním, tedy alespoň v rámci herních mechanik.

Tato modifikace tak předělala systém úrovní, předmětů, alchymie, dovedností i samotný bojový systém. Hráč tak nyní může například používat vrhací nože a šipky do kuše nejsou neomezené, ale musíte si je šetřit. Inventář je daleko omezenější a dokonce i peníze mají nějakou váhu. Alchymie je zase bližší prvnímu dílu, který má dodnes velkou základnu fanoušků. Vypsat všechny změny by samozřejmě zabralo spoustu času, proto se můžete podívat na přiložené video, kde je to rozebráno dopodrobna.


Thumbnail Play icon

Na konci března jsme se po dvou letech dočkali české lokalizace, o kterou se postaral LordMazour, kterému za jeho čas a ochotu jménem hráčů samozřejmě děkujeme. Pokud jste nad modifikací uvažovali, ale kvůli absenci češtiny jste si ji nestáhli, nebo vás nyní třeba zaujala, naleznete ji pod tímto odkazem a cestu k češtině naleznete pod druhým.

Znáte tuto modifikaci? Jste rádi, že k ní vyšel český překlad?

Diskuze /1

Lord Mazour

Děkuji za článek. :)

10.4.2021 | 16:20:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás