The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 339×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Zaklínač se dle očekávání dočká druhé série, premiéra je stanovena na rok 2021

Zaklínač se dle očekávání dočká druhé série, premiéra je stanovena na rok 2021

Ještě nám ani nezačala první série, ale už nyní pro vás máme radostnou zprávu. Netflix věnoval seriálu Zaklínač druhou sérii.

37 1
13.11.2019

Netflix pevně věří svému novému fantasy projektu, a proto už nyní, ještě před premiérou první série, obnovil seriál Zaklínač pro druhou sérii. Tato zpráva není vůbec překvapivá, tvůrkyně nedávno prohlásila, že by seriálu ráda věnovala celkem sedm sérií, přičemž Netflix si moc dobře uvědomuje, že by díky Zaklínači mohl udělat díru do seriálového světa.

Nikoho ani nepřekvapí fakt, že se druhé řady dočkáme až roku 2021. Netflix své seriály často natáčí velmi dlouho, a proto nestíhá pravidelné roční intervaly. Navíc premiéra první série je stanovena až na 20. prosince, což už jasně naznačovalo, že se druhé série dočkáme nejdříve roku 2021. Třeba však pokračování bude mít premiéru hned v lednu.


Natáčení druhé řady započne někdy v první čtvrtině roku 2020, přičemž se štáb již nevydá do Maďarska. Tentokrát bude více sázet na Anglii, kde kromě exteriérů může využít i velká studia. Druhá řada má mít podobně jako ta první osm epizod.

Nyní nám tedy nezbývá nic jiného než čekat na premiéru první série, abychom si udělali obrázek o tom, jak se seriál vlastně vydařil. Až potom můžeme vychvalovat obnovení pro druhou sérii.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /1

Milano33

Skvelá správa, aj keď nie prekvapivá, ale tak či tak som za to rád a milo ma to potešili. Snáď nám seriál The Witcher vydrží ešte pár rokov, kiežby aspoň tých sľúbovaných 7. sérii. No, čo nám už ostáva než si počkať do roku 2021, aspoň sa to nebude zbytočne urýchlovať na úkor kvality.

13.11.2019 | 18:43:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama