The Witcher (Zaklínač) Známe scenáristy prvních tří epizod druhé série

Známe scenáristy prvních tří epizod druhé série

Známe scenáristy prvních tří epizod druhé série

Aktuálně je stále pusto, co se týče novinek, ale nedávno jsme se dočkali konečně nějaké další, která nás informuje o tom, kdo se u prvních epizod druhé řady ujal scénáře.

11 0
19.6.2020

Po odhalení režisérů epizod druhé série bylo jen otázkou času, kdy se dozvíme, kdo se bude podílet na druhé řadě jako scenárista. Avšak nejenom, že víme, kdo napsal nové díly, ale zároveň u některých scenáristů víme, kterých epizod se chopí.

Ke druhé řadě se vrátí scenárista Declan de Barra, který se už podílel na řadě první, pro kterou napsal čtvrtý díl Of Banquets, Bastards and Burials. Ten konkrétně napsal scénář k prvnímu dílu druhé série, přičemž dodal, že než bylo natáčení přerušeno, stihla se natočit většina potřebných scén.


(Declan de Barra napsal scénář k jednomu z nejlepších dílů první řady. Foto: Netflix)

Kromě něj se vrátí i Beau DeMayo, který se ujme druhé epizody. U první řady připravil třetí díl Betrayer Moon, ve kterém se Geralt postavil strize. Kromě toho napsal scénář i k animovanému filmu Nightmare of the Wolf, který je stále ve vývoji.

Dále se vrátí i scenáristé Sneha Koorse, Michael Ostrowski a Haily Hall, nicméně u nich netušíme, které epizody napíší. Posily pak představují scenáristé Clare Higgins a Matthew D’Ambrosio, přičemž Clare Higgins se společně s tvůrkyní Lauren Hissrich ujala scénáře třetí epizody. Dá se očekávat, že sama tvůrkyně se podílela i na scénářích dalších dílů druhé řady.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /8

AzurovyAzure77

Jména mi moc neříkají, takže asi uvidíme až podle výsledku :-D

19.6.2020 | 21:27:01
B.Jaga

Seznámení se scenáristy mě velice těší, ale více by mě potěšila informace, o čem budou psát. :D

20.6.2020 | 8:42:12
the Grand Inquisitor

Za mě by se na scénáři nemusilo podílet tolik osob, protože knihy jsou napsaný dobře a je mi jen líto, že ty dialogy byly ve většině zcela jiný. A tedy na přepis knihy do scénáře by stačil za mě 1–3 lidi.

#5 B.Jaga
20.6.2020 | 9:12:28
Svjatogor

Mysli pozitivně!!! Mysli pozitivně!!! Mysli pozitivně!!! … Kdy můžeme očekávat první teaser? ;-)

#7 JanaCzech
20.6.2020 | 10:24:03
B.Jaga

#3 the Grand Inquisitor: Jenže to je taky záležitost překladu. Napřed z polštiny do češtiny, takže si jeden zvykne na určitý styl, pak to někdo přeloží z polštiny do angličtiny, pak se z toho udělá počítačová hra, kde se něco ztratí, něco přidá a nakonec přijdou scenáristi, kteří trpí mánií, že musejí Shakespearovi ukázat, jak se píše alžbětinské drama. jiní tvůrci přidají na barevnosti – a máš vymalováno. Pozitivně. :D

20.6.2020 | 10:53:55
B.Jaga

Jo – a ještě překlad dialogů a titulků zpět do češtiny, přičemž je nutno dávat bacha, aby počet písmen v jednom řádku nepřekročil určité číslo a tomu přizpůsobit výběr slov, takže je to zase jináč… (Nejvíc se mi líbí, když Geralt říká Spral to ďas). :D:D:D

20.6.2020 | 10:58:57
JanaCzech

#4 Svjatogor: To si ještě počkáme, když se má natáčet zase od srpna a tipuju tak do konce roku :D

20.6.2020 | 11:06:09
Vencais

Snad bude druhá serie lepší než ta první.

21.6.2020 | 22:35:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás