The Witcher (Zaklínač) Adda

Adda

Adda

Temerská princezna, která dlouhá léta žila v podobě strigy.

Sezóny 1
2019 - 2019

Adda se narodila jako dcera krále Foltesta a jeho sestry Addy, po níž byla pojmenována. Král svou sestru velmi miloval a Adda vznikla právě z jejich incestu. Královu sestru však miloval také Ostrit, který na krále žárlil, a proto na něj uvalil kletbu. Ta zapříčinila smrt těhotné Addy při porodu a z její dcery se stala striga, která po dobu šesti let terorizovala obyvatele Temerie. Kletbu odstranili až Geralt z Rivie s čarodějkou Triss Ranuncul, jež pátrali, co vše zapříčinilo, až je to dovedlo k samotnému Ostritovi.

Geralt se s Addou nejprve utkal v její podobě strigy, kdy za úplňku vylezla ze své krypty. Adda po opuštění svého úkrytu zabila Ostrita a poté se vrhla na Geralta, který se ji snažil spoutat stříbrným řetězem. Geralt se pak nakonec schoval uvnitř krypty a vyčkal do rána, což kletbu zrušilo. Princezna však byla stále divoká a Geralta zranila, načež musel být čarodějkou ošetřen.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Není moc co hodnotit

11.3.2020 | 19:33:30

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás