The Witcher (Zaklínač) Danek

Danek

Danek

Vysoce postavený rytíř z Cintry a věrný služebník Calanthé.

Sezóny 1
2019 - 2019

Než válka s Nilfgaardem dorazila do Cintry, probírali Danek spolu s Calanthé a Lazlem příchozího nepřítele. Královnu následně navštívil Geralt z Rivie, který si přijel vyzvednout Ciri, jež mu byla před lety přislíbena skrze zákon překvapení. Calanthé se Geralta nejprve pokoušela obelstít, ale nakonec jej nechala uzavřít do žaláře.

Byl to právě Danek, kdo informoval královský pár, že Nilfgaard už dorazil a dvojice se následně vypravila spolu s armádou do bitvy, které se sám účastnil. Calanthé ale byla raněna, a tak se spolu s ní rytíř vrátil na hrad. Když bylo jasné, že Cintra padla, nařídila Calanthé, aby všichni na hradě spáchali sebevraždu. Co se stalo s Dankem, zatím není jasné.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zabijakptak

Polib nám pr*el Daňku :)

2.2.2020 | 12:33:28
massx

Výpomoc z Wakandy s jasně slovanským jménem (asi aby líp zapadl), díky tomu jménu mi to přijde ještě vtipnější než u Fringilly. Představte si, že by se třeba v asijském fantasy Tygr a Drak vyskytoval někdo podobný.

21.1.2020 | 5:57:33
LeneWillhill

Nevadil mi. Nechápu sice, co dělají lidé tmavé pleti ve zpracování POLSKÉ knižní série (nebo počkat, vlastně to chápu, že), ale nevadil mi.

20.1.2020 | 14:12:06
Arrow123

Proste Danek. Šlachetný rytier z Afriky :)

19.1.2020 | 17:57:06

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

České titulky

Seriál Zaklínač vytvořila streamovací služba Netflix, jehož česká podpora vytvořila jak české titulky, tak i dabing. Zaklínače si tedy můžete plně vychutnat přímo na Netflixu. Nezapomeňte poté ohodnotit jednotlivé epizody, postavycelý seriál

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás