The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 344×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Istredd

Istredd

Mladý čaroděj, který měl milostné pletky s Yennefer.

Sezóny 2
2019 - 2021

Istredd byl prvním člověkem, kterému kdy na Yennefer záleželo, kvůli čemuž s ním také začala trávit čas během svého studia na Arethuse. Istredd tou dobou studoval pod čarodějem Stregoborem a vždycky doufal, že se bude moci věnovat magickým vykopávkám, což se mu také podařilo. I když se s Yennefer rozešli v nedobrém, pořád k němu chovala nějakou úctu a nebála se za ním přijít si pro radu.

První série

Jednoho dne studoval Istredd ruiny pod Arethusou, když se před ním objevila Yennefer, která poprvé v životě použila své schopnosti. Istredd ji kvůli jejímu bezpečí poslal zpátky, ale i tak ji Tissaia našla a do školy přivedla. S Istreddem se Yen sešla až po čase. Istredd ji podporoval a říkal, že to nemá vzdávat a dokonce jí pomohl se čtením mysli. V podobných situacích se dvojice setkávala nadále, kdy Istredd svou kamarádku vždycky utěšoval a říkal jí, že budou spolu, ať se stane cokoliv.


Istredd následně získal Yeninu důvěru a navázal s ní milostný poměr. Získal tak také informace o jejím elfím původu, které předal svému mistru Stregoborovi. Tato fakta nakonec Stregobor využil k tomu, aby nezískala místo, které pro ni Tissaia připravila. Istredd naopak své vytoužené místo získal a brzy nato byl konfrontován Yennefer, která přišla na to, že ji zradil. Yen se ale nevzdala a nechala se přeměnit, čímž získala to, po čem toužila.

Yennefer navštívila Istredda po letech na nilfgaardských vykopávkách v Nazairu, kde se nacházely předměty z doby před Konjukcí sfér. Yen se zde Istredda zeptala, jak dlouho zde plánuje zůstat, jelikož mu chybí. Když jej chtěla políbit, odtáhl se s tím, že na tento moment sice čekal dlouho, ale i když se jí snažil být blízko, vždycky jej ignorovala. Než Yen úplně odešla, poznamenal, že je rád, že si při přeměně nechala alespoň své oči.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Michal_

Tohle není seveřan.

21.12.2021 | 0:45:38
Lolamoon

Nič mnoc, Zlý kasting.

10.12.2021 | 23:37:06
deadpoolR

Docela sympaťák.

17.7.2021 | 13:44:41
DC Expert

V knihách si to rozdával s Yen a Yen měla dva chlapy

21.2.2020 | 9:43:44
AzurovyAzure77

Zezačátku jsem ho nemusel, ale nakonec mi ani tak nevadil, jediná smůla je že měl strašně nudné dialogy

20.2.2020 | 19:19:35
surky3

Moc jsem si ho neoblíbil, ale je fakt, že proti němu asi nic moc nemám.

19.2.2020 | 17:43:52
mar.st

Jedna z mála zlepšení ohledně knížek, velmi se mi postava líbila

19.2.2020 | 17:00:49
Xavik

V knihách měl málo prostoru a navíc byl dost nudnej, tady je to už mnohem lepší.

admin
18.2.2020 | 13:26:31

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama