The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 363×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Kalis z Lyrie

Kalis z Lyrie

Královna z Lyrie a matka budoucí královny Meve.

Sezóny 1
2019 - 2019

Kalis je lyrijská královna, která svému manželovi porodila pouze dcery, byť si přál mít syna. Jednou z jejich dcer byla také budoucí královna Meve, která se následně postavila Nilfgaardu.

Jednoho dne jela Kalis v kočáru a doprovod jí dělala čarodějka Yennefer. Vůz však byl napaden mágem, který ovládal krallacha, kterého vyslal Kalisin manžel, aby se jí zbavil a mohl si tak najít lepší manželku.

Yennefer se královnu snažila ochránit za každou cenu a pomocí portálů se přesouvaly mezi jednotlivými lokacemi. Královna se nakonec pokusila vyměnit život své dcery za ten svůj, ale mág královnu stejně zabil. Byť se čarodějka snažila dítě zachránit, nepovedlo se jí to, což vedlo ke změně jejího životního postoje.Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Postava ok, ale ta herečka je fakt strašná

4.10.2020 | 10:32:17

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama