The Witcher (Zaklínač) Marilka

Marilka

Marilka

Upovídaná dcera starosty Blavikenu, která Geralta navedla na správnou cestu.

Sezóny 1
2019 - 2019

Když Geralt z Rivie dorazil se svou kořistí do Blavikenu, nenašel se zde téměř nikoho, kdo by se k němu choval s úctou. Jednou z mála osob, která byla s Geraltem schopná normálně mluvit, byla Marilka, dcera místního starosty.

Geralt zprvu netušil, že si Marilku najal skrývající se čaroděj Stregobor, který pro něj měl úkol. Marilka tedy Geraltovi řekla, že na kikimoru její otec zakázku nevypsal a měl by tedy jít za mistrem Irionem, což bylo Stregoborovo krycí jméno.


Cestou k Irionovi se mu vyzpovídala, že by ráda ze světa viděla více a poukázala i na fakt, že zaklínači jsou pouze muži. Když Geralt následně odmítl Stregoborovu nabídku, ale i tak se vypravil zpátky do Blavikenu, aby zastavil Renfri, zjistil, že si prokletá princezna vzala Marilku jako rukojmí. I když Geralt Renfri porazil a Marilka zůstala naživu, Geraltovi nikdo nepoděkoval a sama Marilka mu řekla, že musí z města odejít.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Mohla projevit vic vdeku…

3.2.2020 | 18:20:45

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

České titulky

Seriál Zaklínač vytvořila streamovací služba Netflix, jehož česká podpora vytvořila jak české titulky, tak i dabing. Zaklínače si tedy můžete plně vychutnat přímo na Netflixu. Nezapomeňte poté ohodnotit jednotlivé epizody, postavycelý seriál

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás