The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 341×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Nohorn

Nohorn

Člen Renfriiny zločinecké bandy, který si zasedl na Geralta.

Sezóny 1
2019 - 2019

Nohorn byl jedním ze členů zločinecké bandy, s níž Renfri sužovala okolí a pátrala po čaroději jménem Stregobor. Spolu s Civrilem, Nimirem a Vyrem tak nakonec dorazili až do Blavikenu, kde se Stregobor skrýval pod jménem Irion.

Jednoho dne zavítal do Blavikenu také zaklínač Geralt z Rivie, který si přijel vyzvednout odměnu za kikimoru. Naneštěstí byla odměna vypsána na jiného tvora, což jej akorát dovedlo ke Stregoborovi. První Geraltovou zastávkou však byla místní hospoda, kde dali Nohorn spolu se svými muži zaklínači najevo, že takové jako on ve městě nechtějí. Renfri ale potyčku zastavila dříve, než začala, a koupila Geraltovi pivo.


O nějaký čas později se s Renfriinou bandou Geralt utkal, když se mu jí nepodařilo přesvědčit, aby se nehnala za pomstou a odjela pryč. Nohorn spolu se svými druhy Renfri udatně bránili, ale zaklínačovým schopnostem bohužel nestačili.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Na svou roli se hodil docela

24.2.2020 | 18:57:43
garvon

Dobrej herec.

19.1.2020 | 16:19:01

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama