The Witcher (Zaklínač) Nohorn

Nohorn

Nohorn

Člen Renfriiny zločinecké bandy, který si zasedl na Geralta.

Sezóny 1
2019 - 2019

Nohorn byl jedním ze členů zločinecké bandy, s níž Renfri sužovala okolí a pátrala po čaroději jménem Stregobor. Spolu s Civrilem, Nimirem a Vyrem tak nakonec dorazili až do Blavikenu, kde se Stregobor skrýval pod jménem Irion.

Jednoho dne zavítal do Blavikenu také zaklínač Geralt z Rivie, který si přijel vyzvednout odměnu za kikimoru. Naneštěstí byla odměna vypsána na jiného tvora, což jej akorát dovedlo ke Stregoborovi. První Geraltovou zastávkou však byla místní hospoda, kde dali Nohorn spolu se svými muži zaklínači najevo, že takové jako on ve městě nechtějí. Renfri ale potyčku zastavila dříve, než začala, a koupila Geraltovi pivo.


O nějaký čas později se s Renfriinou bandou Geralt utkal, když se mu jí nepodařilo přesvědčit, aby se nehnala za pomstou a odjela pryč. Nohorn spolu se svými druhy Renfri udatně bránili, ale zaklínačovým schopnostem bohužel nestačili.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Na svou roli se hodil docela

24.2.2020 | 18:57:43
garvon

Dobrej herec.

19.1.2020 | 16:19:01

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás