The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 363×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Ostrit

Ostrit

Temerský šlechtic, který vyvolal kletbu a proměnil princeznu ve strigu.

Sezóny 1
2019 - 2019

Po dobu šesti let terorizovala občany Temerie příšera zvaná striga, kterou nikdo nedokázal zastavit. To se až po letech podařilo zaklínači Geraltu z Rivie, který zjistil, že za její prokletí mohl právě Ostrit. Ten miloval sestru krále Foltesta, Addu, s níž měl však král incestní vztah. Jelikož Ostrit žárlil, provedl rituál, který zabil Addu a její dceru proměnil v monstrum.

Zaklínač si původně myslel, že za kletbu mohla královna Sancia, jež synovi napsala dopis, aby se svou aférou přestal. Ostrit to vysvětlil tak, že král Addu znásilnil a sám dítě proklel, aby vše zakryl. Geralt však na Addině povlečení ucítil Ostritův pach a všechno mu došlo. Ostrita pak zajal a předhodil jej strize, která ho zabila předtím, než ji Geralt kletby zbavil.Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Dobrá volba herce, jen jsem nepochopil proč se tak zbytečně prozradil

3.4.2020 | 21:13:06

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama