The Witcher (Zaklínač) Remus

Remus

Remus

Zaklínač ze školy Vlka, který přijal zakázku na strigu.

Sezóny 1
2019 - 2019

Wyzimu po dlouhých šest let terorizoval netvor, který zabíjel nevinné občany. Těžební cech se nakonec složil a vybral peníze, aby si mohli najmout pořádného odborníka.

Zakázku na netvora tak přijal Remus, zaklínač ze školy Vlka, který podle stavu oběti předpokládal, že bude čelit vlkodlakovi. Jenže se mýlil a špatně se připravil. Když se příšeře nakonec postavil, zjistil, že se jedná o strigu a v boji byl zabit.


Remusovy ostatky následně posloužily Geraltu z Rivie k identifikování nestvůry. Čarodějka Triss Ranuncul mezitím po okolí rozšířila pomluvy, že Remus pouze vzal peníze a utekl, aby si lidé nemysleli, že v okolí žije netvor, kterého ani zaklínač neporazí. Geralt to ale dokázal a svým způsobem tak i Remuse pomstil.Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Na zaklínače skapal trochu rychle

11.3.2020 | 19:40:31
Blackhand47XD

Remus… hmm… podezřelé jméno pro vlčího zaklínače. :D

webmaster, grafik
9.3.2020 | 9:31:09
Xavik

I když se moc neohřál, tak je to pořád zaklínač. :)

admin
8.3.2020 | 22:05:47

Vlčí sen

Epizoda S02E00: The Witcher: Nightmare of the Wolf

cz100%
DOKONČENO

Anime film The Witcher: Nightmare of the Wolf pochází z dílny Netflixu, a proto se dočkal plnohodnotné české podpory. Až zhlédnete tento speciální snímek, nezapomeňte jej ohodnotit.

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás