The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 341×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Co všechno je zapotřebí k výrobě pravého zaklínačského meče?

Co všechno je zapotřebí k výrobě pravého zaklínačského meče?

Kováři z youtubeového kanálu That Works se tentokrát rozhodli vyrobit zaklínačský meč, který se objevil v první řadě seriálového Zaklínače. Na jejich detailní postup se můžete podívat v následujícím vi­deu.

9 0
2.3.2020

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Hzjena

Škoda jen, že to není rekvizita, ale pravá napodobenina, kterou nemůžou použít při natáčení (už jen proto, že při scénách Henry musel mít kratší meč, kterej byl digitálně prodloužen, aby nepokosil zbytek herců) …Meč je to hezkej (i když asi moc zdobnej), ale GOT meče podle mě zvládli líp.

3.3.2020 | 1:12:31
Darnwell

Abych byl upřímný, tak zaklínačskou břitvu (citace Boholt), bych si představoval o dost jinak.

3.3.2020 | 8:43:31
AzurovyAzure77

Na zaklínačský meč je moc težkopádný, jelikož zaklínači preferují rychlý a mrštný styl boje. Navíc moc nechápu tu brož – jako jo, asi je možný že je Geralt pořád rozslzenej že musel zabít Renfri a tak na ni nechce zapomenout, ale přidělat si její gigantickou kýčovitou brož na svůj meč kde by tak akorát zavazela mi přijde divné

#4 Darnwell
3.3.2020 | 15:36:34
Darnwell

#3 AzurovyAzure77: S vahou třiceti let zkušeností se šermem si dovoluji potvrdit, že by ta brož ulétla během prvního boje ;-)

#5 AzurovyAzure77
3.3.2020 | 20:14:21
AzurovyAzure77

#4 Darnwell: Taky mi to tak přišlo xD

7.3.2020 | 13:45:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama