The Witcher (Zaklínač) Nejnovější záběry ze Zaklínače se zaměřují na Yennefer. Dají jí fanoušci konečně šanci?

Nejnovější záběry ze Zaklínače se zaměřují na Yennefer. Dají jí fanoušci konečně šanci?

Nejnovější záběry ze Zaklínače se zaměřují na Yennefer. Dají jí fanoušci konečně šanci?

Herečka Anya Chalotra se objevila v jednom pořadu, ve kterém byly odhaleny zcela nové záběry z první série Zaklínače. Odhalená ukázka se zaměřovala především na Yennefer.

19 8
6.12.2019

V následující ukázce můžete spatřit Yennefer, která je již plnohodnotnou čarodějkou, ale kromě toho se dočkáme i jednoho záběru z doby, kdy ji její transformace ještě čekala. Kromě ní jsou v ukázce vidět i Istredd, Tissaia de Vries, král Virfuril a Fringilla Vigo. Na celý rozhovor s herečkou se můžete podívat na stránkách NBC Philadelphia.

Thumbnail Play icon

Diskuze /66

Patricio5

Ne, furt na ní prostě nejsem připravenej :D

6.12.2019 | 17:06:00
Milano33

Celkom zaujímavé útržky z deja, som veru zvedavý, čo nám Anya Chalotra predvedie a ako pojme postavu Yennefer.

6.12.2019 | 17:21:29
SerFirox

jsem zvědavý na její sexuální scénky xD

6.12.2019 | 17:24:15
caliel

Stále se držím toho že ten casting měla vyhrát Famke Janssen nebo Natasha Henstridge obě herečky mě tam seděli víc…jedne řeknou že je stará a druhé že je moc mladá …Nakonec dostaneme tohle pometlo XD tak uvidíme jak to zvládne…

6.12.2019 | 17:32:39
Violet

Ne :D prostě NE tohle není Yennefer. Tak doufám, že se jí aspoň pokusí zahrát:)

#41 Sellen
6.12.2019 | 17:39:58
Beranir

upřímně možná si na ni zvyknu, možná to nebude tak špatný, v původním polským seriálu byl marigold prakticky obtloustlej myslivec, taky to rozhodně nebyl herec kterýho bych do té role obsadil, ale scény s Geraltem a celkově to zahrání mě nakonec přivedlo k tomu, že sem ho měl vlastně docela rád. Herečce Yen sem ještě šanci nevzal, takže není důvod dávat druhou, ale stejně jako dost lidí si myslím, že na první pohled to nebyla správná volba, doufám že mě její hereckej um přesvědčí o opaku.

6.12.2019 | 17:48:23
Milano33

Akože súhlasím s tým, že nejde o perfektnú a všetkými vysnívanú Yennefer akú si predstavovali. Ale mne osobne až tak moc nevadí, prijde mi ako celkom sympatická herečka a ešte k tomu naozaj veľmi pekná. Síce na Evu Green nemá, to by bola za mňa asi najlepšia možná voľba, ale až taká katastrofa ako všetci tvrdíte to nie je (čo sa nedá tvrdiť o Triss). Práve naopak, má charizma, už len ho treba predať. Ale aj tak najviac závisí a padá na jej hereckom výkone a ešte aj scenári, o ktorý sa ja osobne vôbec nebojím. Aspoň niaká zmena.

6.12.2019 | 17:48:58
the Grand Inquisitor

Yenn ze Zaklínače 3 nejde překonat :)

6.12.2019 | 18:01:14
desaix

Ak jej výzor má nepresvedčil, tak jej hlasový prejav už vôbec. Už môžem byť len príjemne prekvapený, ale to pochybujem.

6.12.2019 | 18:31:31
dusstler

Chápu, že s tím má spoustu lidí problém. Ale i když vím, že v knížkách je popisována jinak a ve hře vypadá vážně skvěle tak mi nevadí že Anya Chalotra má tmavší pleť je dost mladá a není přesně taková jaká by podle představ většiny měla být.. Já to beru tak že je to prostě uplně nový ztvárnění zaklínače a budu doufat aby to hlavně zahrála dobře..A podle prvních ohlasu je hned společně s Geraltem a Marigoldem nejlepé zahraná postava a prý je to velmi nadaná herečka o o která říkají, že by měla být jednou velkou hvězdou. Tak uvidíme mě teda její obsazení navadí…

#11 Milano33 #15 Martan73
6.12.2019 | 18:38:48
Milano33

#10 dusstler: krásne povedané, naprostý súhlas, stotožnujem sa s tvojím názorom. Nemôžme predsa odsúdiť herečku ešte skôr, než niečo začne hrať. Ja si myslím a dúfam, že Anya Chalotra si minimálne mňa získa a rolu Yennefer pretaví z hereckej stránky do dokonalosti. Seriál Zaklínač si rozhodne zaslúži skvelú Yen, ktorú snáď aj dostaneme.

6.12.2019 | 18:53:53
caliel

Já si nedokážu představit tu chemii mezi Chalotrou a Cavillem.Nechám se překvapit jestli to zahrajou nějak na urovni ale předem mě to děsí a trailery mě v tom moc nepomohl ani jeden…

6.12.2019 | 19:04:29
ked

Nechápu, ale za mě je hodně hot.

6.12.2019 | 19:26:48
Petrvil to bude asi lepší

Sněda yennefer bože proč ne už jsme měli i černého nácka.

6.12.2019 | 19:38:46
Martan73

#10 dusstler: Tak pokud ti nevadí, že když je v knihách popisována úplně jinak, přestože tvrdili, že se budou držet hlavně knih, nevadí ti, že je tmavá, když má být bledá, je příliš mladá, vypadá v ukázkách pořád jako vyplašenka, tak by to vlastně mohl být eskymácký hermafrodit, který by se jmenoval Yennefer a spousta takových , jako ty by byla asi spokojena. Hlavně, že by to dle slov mnohých dobře zahrál. Já tedy spokojený nejsem ani trochu. Nelíbí se mi a zatím vůbec nepřesvědčila, na rozdíl od Cavilla. O té Triss snad radši ani nic psát nebudu.

6.12.2019 | 19:42:44
FallenMaia

Hodne pekná devenka ;)

6.12.2019 | 20:22:32
Thunderbird

Mně jen dojímá, jak se všichni strašně starají o ztvárnění té nejvíc nezajímavé a nesympatické postavy z celé ságy :D

#18 FallenMaia #19 caliel #21 Martan73
6.12.2019 | 20:24:59
FallenMaia

#17 Thunderbird: A tak zase musíš sa na to pozrieť tak že pre niekoho je nezaujímavá a pre niekoho iného je to tá najobľúbenejšia postava. 100 ľudí, 100 chutí ako sa hovorí ;)

6.12.2019 | 20:27:46
caliel

#17 Thunderbird: Zase tak nesympatická a nezajímavá nebyla :) věnovalo se ji v knihách hodně času a bez ní by to fakt nebylo ono…A hry ji ještě o úroveň dostali nahoru :) Ale je pravda že například postavy Regise a Milvy sem měl radši a chtěl sem vždy během čtení aby se jim víc věnovali a ta „zlá“ Yennefer přestala Geralta furt otravovat XD

#29 Thunderbird
6.12.2019 | 20:43:02
Mr. Z

Přátelé, diváci. Miluji svět Zaklínače. Hrál sem všechny hry a četl všechny knihy. Bohužel kvalita seriálů na Netflixu se pohybuje od super pecek po super sračky a tak si musíme počkat na datum vysílaní. Já z těch trailerů mám pocit, že to bude buď pecka, nebo sračka. Uvidíme 20.12.19. Pak můžeme diskutovat o kvalitě či nekvalitě tohoto díla.

6.12.2019 | 20:58:04
Martan73

#17 Thunderbird: To se není čemu divit, když jí na Netflixu povýšili na úroveň Geralta, jakožto hlavní postavu. Jak řekla Lauren Hissrich: „Hned, jak jsem začala pracovat na seriálu, jsem se rozhodla pro změnu – představím vám Ciri a Yennefer hned na začátku. Chtěla jsem, aby tyto dvě ženy byly kompletní a komplexní, až poznají Geralta." Prostě bylo nutno ženské postavy dostat na úroveň hl. mužské postavy, aby bylo učiněno zadost dnešním trendům(rozuměj feminismu, rasové „rovnosti“ atd.). Takže se pak fanoušci logicky bouří, když zjišťují, jak moc jí nakonec domastili.

#22 FallenMaia #29 Thunderbird
6.12.2019 | 21:32:08
FallenMaia

#21 Martan73: Ciri je v knihách neskôr dôležitejšia postava ako Geralt, hlavne v tých posledných, rovnako Yennefer má veľmi dôležitú úlohu a presne tieto 3 postavy sú návzajom prepojené, tak je logické že nemôžu od začiatku tlačiť do popredia len Geralta. V prvých dvoch knihách to tak bolo preto lebo Sapkowski to vtedy písal ako poviedky o Geraltovi Zaklínačovi a netušil presne čo sa z toho postupne vyvinie. Pre neho bol z počiatku dôležitý len Geralt ako hlavná postava a okolo neho postupne budoval celý svoj svet a nalepoval ďalšie a ďalšie postavy, s každou ďalšou poviedkou sa ten svet rozširoval až prišla na scénu Yennefer a Ciri a vtedy vedel že tieto dve postavy budú s Geraltom veľmi úzko prepojené a ich osudy budú navzájom prepletené, a presne vtedy začal pracovať na ságe v ktorej už Yennefer aj Ciri vystupujú ako hlavné postavy, ver tomu že ak by vedel že budú mať poviedky taký úspech a vedel že tieto dve ženské postavy majú s Geraltom spoločný osud, tak od začiatku tlačí do popredia ako Yennefer tak aj Ciri, presne tak ako to robí teraz Netflix. Lenže on to v tej dobe nevedel, proste písal poviedky. A Netflix to poňal ako príbeh týhto troch hlavných postáv, príbeh „rodiny“, nie len Geralta samotného, aj keď to má názov Zaklínač. Čiže je logické že teraz musia trošku viac rozvinúť príbeh Yennefer a jej minulosť ktorú Sapkowski z počiatku neriešil, ale pre divákov seriálu bude dôležitá. Podobne ako príbeh Ciri.

#23 caliel
6.12.2019 | 21:55:34
caliel

#22 FallenMaia: Doporučuju se obrátit na PR Netflixu :D Možná tě vezmou jako dalšího okecávače…Čiže je logické že teraz musia trošku viac rozvinúť príbeh Yennefer a jej minulosť ktorú Sapkowski z počiatku neriešil On ji řešil …Ale člověk si to musel dohledat mezi řádky i v následujících knihách.V tom je kouzlo celé ságy. Ver tomu že ak by vedel že budú mať poviedky taký úspech a vedel že tieto dve ženské postavy majú s Geraltom spoločný osud, tak od začiatku tlačí do popredia ako Yennefer tak aj Ciri, presne tak ako to robí teraz Netflix. Asi to vypada že sme četli uplně jiné knihy protoze uz prvni povidky a nasledne knihy ze serie meli v tu dobu vydani velky uspech :) A ano jak bylo řečeno v 100+1 rozhovorech vždy předem počítal že tato ustřední trojice je jádrem příběhu…

#24 FallenMaia
6.12.2019 | 22:10:19
FallenMaia

#23 caliel: „On ji řešil …Ale člověk si to musel dohledat mezi řádky i v následujících knihách.V tom je kouzlo celé ságy.“

OK, inak aby si to pochopil aj ty ;) Prvé dve poviedkové knihy sú jednotlivé príbehy Geralta, sú to krátke poviedky a každá rozpráva nejaké iné dobrodružstvo, raz sa tam rieši prekliata princezná, raz Yennefer, raz ide s Marigoldom pomáhať elfom, raz je na hostine atď. proste to nemá ten ucelený príbeh ako neskoršia sága a Ciri ani Yennefer tam prakticky nevystupujú, celé sa to točí okolo Geralta, on je hlavný hrdina, on je tá dôležitá postava, tvorca deja. Neviem prečo spomínaš ságu keď o nej som hovoril že ano tam už je Yennefer aj s Ciri veľmi dôležitá a ich príbeh je tam veľmi podstatný. Ja som vravel o prvých dvoch poviedkových knihách aby sme sa pocohpili sú to Poslední Přání a Meč Osudu.

„Asi to vypada že sme četli uplně jiné knihy protoze uz prvni povidky a nasledne knihy ze serie meli v tu dobu vydani velky uspech :) A ano jak bylo řečeno v 100+1 rozhovorech vždy předem počítal že tato ustřední trojice je jádrem příběhu…“

OK ano už prvé poviedky mali veľký úspech ale až v ságe sa Sapkowski naplno rozbehol, až zo ságy urobil veľký fantasy román ktorý z Ciri urobil hlavnú postavu. A neviem či som blb ale ja som mal za to že poviedky ktoré písal ako prvé a ktoré sa postupne rozsrástli v čosi väčšie sú práve tie poviedky ktoré sú v prvých dvoch knihách, pretože prvé dve knihy sú len zbierky poviedok nič viac. Alebo ešte pred knihami vznikli nejaké iné poviedky? Tak keď počítal ako vravíš že tá ustredná trojica je jadrom príbehu tak prečo poviedky zameral len na Geralta a Ciri ani Yennefer skoro vôbec neriešil alebo keď riešil tak nie tak ako Geralta? Pretože evidentne sú tieto dve postavy v poviedkach dosť upozadené oproti Geraltovi, to už aj ten Marigold vystupuje v poviedkach častejšie ako Yennefer :D Lenže keď chceš seriál zamerať na príbeh Geralta, Ciri a Yennefer tak musíš už od začiatku predstaviť tieto 3 ústredné postavy, od začiatku ich musíš tlačiť divákom a nie to urobiť tak ako Sapkowski že napísal prvú poviedku Zaklínač v ktorej vystupoval len sám Geralt a nikto viac. A následne v ďalších poviedkach to isté, vlastne Yennefer nám Sapkowski predstavil až v poviedke Poslední Přáni čo je v poradí ktorá poviedka?

6.12.2019 | 22:44:07
naviivan

Výborná . hlboké tmavé oči , v ktorých sa dá utopiť . výrazné pery , plné vášne aj opovrhovania. Nikto , zvýrazňujem , nikto ju nepriehladne , keď vstúpi do miestnosti . Vášeň , vzrušenie aj tajomstvo . Vybrali dobre .

#27 Beranir #40 Martan73
6.12.2019 | 23:17:31
Ronkar

Už je venku i originální OST: https://www.youtube.com/watch?…

#32 mirako
7.12.2019 | 0:24:36
Beranir

#25 naviivan: kámo přesně tyhle kecy se daj říct o každé druhé herečce v holywoodu a víš proč, protože herečky, většinou bejvaj sexy, nikdo neříká, že ta baba není sexy, lidi říkají, že se jim nezdá jako Yen. A jinak ty kecy vášen vzrušení tajemství, prosímtě kde si z toho jejího vstupu vyčetl tajemství nebo vášen? ty musíš číst asi i mezi řádky věcí co čteš mezi řádky co.

7.12.2019 | 0:32:31
Lady Adeline

Ta herecka je krasna ;-) Je mi jedno ,ze Yennefer v knihach a ve hrach vypada jinak.Mne vadi ta scena.....Co to jako ma byt? Prijde mi to strasne umele a trapne ,jako vystrizene z nejake teen komedie, kde vejde tridni kraska na maturitni ples a vsichni na ni cumej :-) :-) :-) No a ten jeji preslazeny pisklavy hlasek, tak to uz je na me taky trosicku moc :-) Snad jen vypada kycovite pouze tato ukazka a zbytek serialu bude mit surovejsi a realnejsi podobu :-)

7.12.2019 | 1:21:34
Thunderbird

#19 caliel: Mně je teda nesympatická hodně :D

#21 Martan73: já vím. Více méně tady jen dělám nekvalitní humor. :D

7.12.2019 | 1:22:00
deeside95

Istredde, co ti to udělali :( ale hudba suprová, připomíná mi to AC Odyssey :D

#34 mirako
7.12.2019 | 6:21:10
Fat Tony

Kedze som hral len Zaklinaca 1 a cital (resp pocul) len 1. knihu, nemam tie problemy co vacsina tu pritomnych. Mna hlavne zaujima, ako to vie zahrat, krasy ma na rozdavanie :)

#33 desaix
7.12.2019 | 7:11:38
mirako

Ten Istredd vypadá fakt strašně. Totální pěst na oko. Vůbec, ale vůbec to tam nepasuje.

#26 Ronkar: No jestli to bude úvodní znělka, tak ji budu přeskakovat. Špatný. :/

#34 mirako #36 Ronkar #38 Camaris
7.12.2019 | 10:36:46
desaix

#31 Fat Tony: Radšej nech nič nerozdáva, lebo bude vyzerať ako TV hviezda z filmu Kruh.

7.12.2019 | 10:39:09
mirako

#32 mirako: No po pár poslechnutích není ten OST zas tak špatný a fakt dost připomíná Odyssey, hlavně ten začátek. #30 deeside95:

7.12.2019 | 10:43:28
Johnysh

Tohle je perfektní porovnání vzhledů mezi herci show, postavami z her a komunitních artworků dle knih.

https://i.redd.it/…4m388241.jpg

Musím říct, že někde se Netflix opravdu snažil držet co nejblíž ostatním zdrojům. Ale někde totálně vybočil. Yen, Triss, Fringilla, Istredd, Eithne.

První dojem nedodává moc jistoty, uvidíme na druhý, kdy je uvidíme v akci.

#37 deeside95
7.12.2019 | 10:53:14
Ronkar

#32 mirako: Mně to přijde vcelku ok. Nic by mě sralo.

7.12.2019 | 11:34:12
deeside95

#35 Johnysh: Eithé nebo Triss se dají přejít v pohodě, Yenn se mi líbí i když je snědší, ale třeba Fringilla mě štve, jelikož její vzhled je pro děj zásadní. Ale třeba to vymyslí tak, aby to nebyla katastrofa. No, ten Istredd je divnej, je fuk jestli ho hraje černoch nebo běloch, ale celkově na mě působí zvláštně, asi to dělá i ten účes, pleť a do toho ty modrý oči :D

#40 Martan73
7.12.2019 | 11:37:26
Camaris

#32 mirako: Mě se to vůbec nelibí. Horzně sem žral soundtrack ze hry zaklínač 3 a tohle mi připadá, jak jeho špatný remix.

#39 Camaris #42 mirako
7.12.2019 | 16:37:26
Martan73

#25 naviivan: Hm, tak ty asi bereš nějakej dobrej matroš. Chtěl bych taky. :-)

#37 deeside95: Tak mně to vadí. Chtěl bych vidět v seriálu scénu, kde se Geralt bude vyptávat někoho, jestli neviděli čarodějku bledé pleti s fialkovýma očima, oblečené v černé a bílé a vonící po šeříku. Každej dotyčnej v tomto díle bude muset kroutit hlavou a říkat – Chlapče, takovou tu nikdo nikdy neviděl. :-)

7.12.2019 | 18:43:59
Sellen

#5 Violet: Také mám vždycky problém zvyknout si na jinou herečku / jiné ztvárnění, když už danou postavu někdo hrál, ale po pár dílech na to člověk zapomene.

PS: Viděli jste už nějaký merch s logem ze seriálu? Koukal jsem na https://www.gameexpres.sk/…3%ADna%C4%8D a mají jen s herním logem.

#45 Violet
7.12.2019 | 19:50:13
mirako

#38 Camaris: #39 Camaris: Jasný, hry mají topový soundtrack, všechny tři díly. :)

7.12.2019 | 20:53:05
mateSKAtes

Nechápu proč to lidi odsuzují když to ještě nikdo neviděl a náhodou mě se yen líbí. Knížky jsem zatím nečetl jen jsem hrál hry ale asi bych se držel toho že tohle se stane dalším samostatným a nezavislim pohledem na ten svět.

#47 Beranir
7.12.2019 | 21:19:48
Ronkar

Na internet unikla celá scéna s bitkou v Cintře: https://www.youtube.com/watch?…

#46 Violet #52 Camaris #54 desaix
7.12.2019 | 23:40:44
Violet

#44 Ronkar: Ta královná je fakt na nic… mohli jí aspoň udělat lepší vlasy, je taková obyčejná.

#50 Ronkar
7.12.2019 | 23:45:38
Beranir

#43 mateSKAtes: naopak lidi soudí podle toho co viděli, pokud někdo hned po oznámení řekl ten seriál bude na nic, protože x, třeba protože ho dělá netflix, tak to je blbost, ale pokud někdo vidí fotku postavy, vidí video kde se ta postava pohybuje a dokonce i mluví a ta postava mu momentálně po tom všem nesedí, tak to je naprosto opodstatěné, po zhlédnutí celé první série se to třeba změní, ale to je momentálně zase jen alibismus stylu nekritizuj protože možná se něco stane a ta kritika nebude validní.

#48 mateSKAtes
8.12.2019 | 1:01:19
mateSKAtes

#47 Beranir: jen řikám co jsem už četl a co by podle mě bylo asi nejlepší. A k tomu kritizování no jasně že je blbost hodnotit něco co jsme ještě neviděli :D

8.12.2019 | 8:39:07
mateSKAtes

Hry taky nebyly 100% podle knih a lidem se líbili tak když nebude seriál na 100% podle knih tak bych řekl že se prd stane :D

#60 Martan73
8.12.2019 | 8:41:02
Ronkar

#46 Violet: Mně to teda žíly netrhá. Ale jak tu lidi obecně furt řeší vzhled toho či onoho… pro mě důležitější, aby to mělo dobrej scénář a herci to dobře odehrály.

8.12.2019 | 10:31:46
alexis

No nemá dlouhý nos ani úzké rty jako v knize… Je to spíš taková moderní sexbomba. Hry jsem nehrála, takže nemůžu porovnávat. Ale důležitější je scénář a herecké schopnosti. Já třeba vidět fotku Evy Green jen z Casino Royale, rozhodně bych jí neoznačila ani za hezkou, a už vůbec ne charismatickou.

8.12.2019 | 12:30:41
Camaris

#44 Ronkar: Takže tam přidali tu krev :D Sice CGI, ale aspoň něco.

#45 Violet: Mám radši ten původní. https://www.czc.cz/…0105/produkt?…

#55 Violet
8.12.2019 | 14:15:45
Protiva

rozhodne scéna s jednorožcem ;)

8.12.2019 | 14:25:32
desaix

#44 Ronkar: omg… Vám sa tá scéna páči?! Veď to vyzerá hrozne. Už ani nehovorím, že ak si dobre pamätám tak boj ukončila Pavetta. Calanthe je kapitola sama o sebe, žiaden majestát z nej nevyžaduje. Vôbec na ženských postavách sa casting poriadne vybúril…jedna väčšia katastrofa ako druhá.

8.12.2019 | 15:52:22
Violet

#52 Camaris: On chtěl Netflix. Mají tam i herní ;) https://1url.cz/pM7Sz Mají jích tam dost a různý.

#56 Camaris
8.12.2019 | 17:15:20
Camaris

#55 Violet: To mi došlo. Možná sem měl napsat, že Netflix verze se mi nelíbí .) Jinak ten medailon na Ali expres je napodobenina, originál musí mít zespodu nápis 2016 Cd projekt SA allrights reserved.

#57 Camaris #58 Violet
8.12.2019 | 18:33:57
Violet

#56 Camaris: Ještě, že mě informuješ, bez tebe bych se tam ztratila;) Ale chápu, že někomu je tohle třeba málo. https://ae01.alicdn.com/…fe24be8c.jpg

A najdeš mimo jiné origo i tam.

8.12.2019 | 18:52:27
Violet

#57 Camaris: No a určitě budu chodit s takovým přívěskem na krku a za 600:) To mi stačí ten můj na kabelku;) Prachy vrazím do jíných věcí;)

8.12.2019 | 18:56:51
Martan73

#49 mateSKAtes: Tak ale oni od začátku tvrdili, že budou dělat seriál podle knih. A nakonec to není pravda ani podle obsahu, ani co do castingu hlavních postav (úplně mimo mísu je dle změna ras u jasně popsaných postav). Tak jsou prostě někteří lidé nespokojení. Co je na tom těžkého pochopit? A hry nebyly podle knih prostě proto, že byly vlastně takovým pokračováním knih a ne jejich převedením. Jenže to právě slibovala ta „tvůrkyně“ z Netflixu a nakonec je to jen seriál na MOTIVY knih. Takže si tam můžou a zřejmě taky budou, dělat co se jim zlíbí.

#61 Beranir
8.12.2019 | 21:17:36
Beranir

#60 Martan73: tohle mi asi vadí nejlíp, celou dobu se snažily zacpat pusu lidem tím, že tohle není seriál podle her, tohle je podle knih a řekněme si to narovinu procento lidí, co četlo knihy mimo čr polsko a pár dalších zemí okolo je minimální, takže jim na to nikdo moc neříkal ale čím víc se od knih odvrací tím očividnější to je i pro ty co knihy nečetly a znají jen tu herní podobu, protože ač hry nejsou 100% věrní předloze tak z ní hodně čerpají a odkazují na ni a mnoho věcí se z herní trilogie o knižní sáze lze odvodit.

8.12.2019 | 22:51:22
mateSKAtes

@Martan73 hele odpověděl sis sám. Mě jen překvapuje že na některý věci se nadávat může a na jiný ne… Jako třeba když Sapko usurpoval práci 1500 lidí na hře ale tak nebudu to otevírat znova. A pokud se nepletu tak od začátku se říkalo že seriál bude na motivy knih a to je trochu rozdil od toho „podle knih“. Dále k plné spolupráci se Sapkem kterej z toho brečel dojetim jak s jeho materiálem naložili. Já třeba stále nechápu proč lidi nadavaj když ten seriál ještě vlastně nevydeli, tak ať se na něj nedívají když se jim nelíbí , nikdo je nenutí…

#63 Arken
8.12.2019 | 22:53:11
Arken

#62 mateSKAtes: Myslím, že nikdo neočekává 100% přesnou adaptaci knih v seriálu. Je ale rozdíl tvrdit, že seriál zaklínač bude co nejvíce věrný knižní předloze atd a ve skutečnosti je to hodně volná adaptace knih. Mohli to říct narovinu.

9.12.2019 | 0:10:13
Sellen

#45 Violet: S Ali. nemám na figurky a přívěšky moc dobré zkušenosti. Většinou je to mizerná kvalita. I když na fotkáh to vypaadá pěkně.

#65 Svjatogor #66 Violet
9.12.2019 | 23:36:55
Svjatogor

#64 Sellen: Drakkaria je dobrá. :-)

10.12.2019 | 0:01:57
Violet

#64 Sellen: Jak co. Je dobré se dívat na fotky lidí co je tam dávají, jako ta co jsem poslala;) Né že si tam koupím kdeco. Jo na obrázcích tam všechno vypadá super a pak může být realita úplně někde jinde.

11.12.2019 | 17:22:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás