This Is Us (Tohle jsme my)
97/100 - 88×

This Is Us(Tohle jsme my)

Seriál This Is Us se soustředí na skupinku několika lidí, kteří mají něco společného. Jejich životy se ale začnou proplétat velmi zvláštními způsoby.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Rodinný
hrají
Sterling K. Brown (Randall Pearson), Milo Ventimiglia (Jack Pearson), Mandy Moore (Rebecca Pearson), Chrissy Metz (Kate Pearson), Justin Hartley (Kevin Pearson), Susan Kelechi Watson (Beth Pearson), Chris Sullivan (Toby Damon), Ron Cephas Jones (William Hill), Jon Huertas (Miguel), Alexandra Breckenridge (Sophie), Milana Vayntrub (Sloane Sandburg), Eris Baker (Tess Pearson), Lyric Ross (Deja), Faithe Herman (Annie Pearson), Melanie Liburd (Zoe)

S06E04: Don't Let Me Keep You

S06E04: Don't Let Me Keep You

Jack odjíždí do Ohia.

cz sk
26.1.2022
4 757 000
43 minut

Základní informace:

Režie: Jessica Yu
Scénář: Elan Mastai
Hrají: Milo Ventimiglia (Jack Pearson), Mandy Moore (Rebecca Pearson), Peter Onorati (Stanley Pearson), Laura Niemi (Marilyn Pearson), Camryn Manheim (Debby), Jim Cody Williams (Mike McCreary), Isabella Rose Landau (malá Kate), Kaz Womack (malý Kevin), Ca'ron Jaden Coleman (malý Randall), Milo Cragnotti (mladý Jack), Madonna Cacciatore (Wendy), Rob Mainord (pastor), …

Upoutávka ke čtvrtému dílu šesté série:

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubc6a

Jak píše Dragon, epizoda je svým způsobem zajímavá, ale zcela odbočila od hlavního příběhu. Líbilo se mi ale, že neměla klasickou strukturu s těžkým ponaučením, jako minulé stavění domečků, kterým se postavy, potažmo herci, začali přímo ve scéně smát. Tady mě to bavilo i přeekládat, ale epizoda je cítit jako zbytečná.

webmaster
29.1.2022 | 17:32:18
Dragon94

Velmi smutná epizoda plná žalu a negativních emocí, která sice zobrazuje velmi reálně co patří k životu a přinutí člověka zamyslet se nad určitými věcmi.. Ale nemůžu říct, že bych si ji užil. Nové postavy byly sice hodně fajn, ale celkově je to taková smutná odbočka, která do hlavního příběhu nepřinesla vůbec nic a zároveň neměla ani žádnou scénu, která by ty smutné okamžiky nějak vyvážila.

29.1.2022 | 11:16:31

Stav překladu

Epizoda S06E18: Us

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Ciro7a a @Kubc6a
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál This Is Us

Nepřehlédněte

Studio 20th Television oslovilo tvůrce, aby pro This Is Us připravil spin-off

Studio 20th Television oslovilo tvůrce, aby pro This Is Us připravil spin-off

Když se cenami ověnčenému seriálu podaří u diváků vybudovat notnou přízeň, produkční studia dychtí po tom, aby jeho světlo nikdy nepohaslo. V případě This Is Us, které letos skončí šestou sérií, by produkční studio 20th Television stálo o volné pokračování.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama