This Is Us Jak vznikla Williamova píseň?

Jak vznikla Williamova píseň?

Jak vznikla Williamova píseň?

Minulá epizoda měla opravdu silnou myšlenku a důležitý odchod. Všechny tyto chvíle doprovázela jedna píseň, která zároveň dokresluje charakter města Memphis. V článku se můžete dozvědět něco více o této písni.


5 0
25.2.2017

Minulá epizoda Memphis, v podání skvělého výkonu Rona Cephase Jones a Sterlinga K. Browna, nás zavedla zpátky k Williamovým kořenům do města Memphis, kde jsme poznali tamější kulturu a zvyky. Také jsme konečně zjistili celý Williamův příběh. Narodil se do rozdělené rodiny a svým básnickým a hudebním talentem prorážel zdi, až se dostal na vrchol dříve, než jeho matce diagnostikovali rakovinu.

Dětství a následnou Williamovu smrt doprovázela silná píseň s názvem We Can Always Come Back to This, kterou speciálně pro epizodu napsali skladatelé Siddhartha Khosla a Chris Pierce, který hrál v kapele na kytaru. Píseň má tak důležitý význam, že byl podle ní později sestaven scénář. „Lekce, kterou jsem si odnesl z celé řady, je, že život nikdy nekončí. Život je nezastavitelný. Proto je tato myšlenka zastoupena v refrénu: Můžeme se k tomu vždy vrátit," prozradil Khosla.


(Poslední krásná chvíle s Williamem. Foto: NBC)

Scénář se zaměřoval na blues, ale Memphisu vytváří duši jedině stax a soul. Jsou to tak nedoceněné a vlivné hudbení žánry, kterých jsme se prostě museli držet, a kluci dokázali něco ohromného," řekl John Fuqua, výkonný producent seriálu, novinářům po odvysílání epizody. „Muselo to být autentické. Muselo to mít duši. Muselo to být něco, co se každému zaryje do paměti. Píseň je opravdu skvělá a vzdala hold našemu Shakespearovi."

Píseň v podání Briana Tyree Henryho, který vyrostl v Memphisu, je nyní k dispozici na iTunes, Apple Music, Amazon, Google Play a Spotify. Můžete si ji stáhnout nebo poslouchat na tomto odkazu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás