This Is Us Aktualizace vedlejších postav a herců

Aktualizace vedlejších postav a herců

Aktualizace vedlejších postav a herců

Přinášíme vám aktualizaci několika postav a herců, kteří si zahráli v první řadě seriálu. Postavy můžete ohodnotit a napsat nám, co si o nich myslíte.


5 0
22.4.2017

Došlo k aktualizaci těchto postav a herců:

Všechny postavy nezapomeňte ohodnotit!

Diskuze /2

kanana

Prosím, opravte ty gramatické chyby v popisech postav. A taky bych upravila pár dalších věcí. Třeba „… a se svou mladší sestrou má skvělý vztah, jen sesterský život je boj.“ – tak má s ní skvělý vztah nebo spolu bojují? Podle mě teda platí to první. Jak se dali Miguel s Rebeccou dohromady, to nevíme, zatím můžeme pouze spekulovat, jak tomu doopravdy bylo. A opravdu ho všichni tři nenávidí? To bych taky úplně netvrdila. Když už tam něco takového píšete, chtělo by to napsat, že to jsou spíše domněnky, než to, co opravdu v seriálu vidíme.

#2 Kubc6a
3.5.2017 | 10:51:48
Kubc6a

#1 kanana: Tak sesterský vztah – je to také myšlené s matkou, otcem a sestrou. Mezi sebou mají skvělý vztah, milují se, ale jde tam vidět sesterský boj. To se v seriálu také děje (třeba u snídaně). Miguel – v popisu není napsané, jak se přesně dali dohromady, ale tak je asi jasné, že se do sebe museli zamilovat. :D A je pravda, že ho v seriálu děti nenávidí. Je tam i moment, kdy mluví s Beccou, že ho děti nenávidí a on se to snaží napravit. To se mu trochu podaří, když uklidňuje Kevina. Takže tohle v seriálu opravdu vidíme. :)

webmaster
5.5.2017 | 19:51:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás