This Is Us (Tohle jsme my) Chrissy Metz nastiňuje, co čeká na Kate v poslední sérii

Chrissy Metz nastiňuje, co čeká na Kate v poslední sérii

Chrissy Metz nastiňuje, co čeká na Kate v poslední sérii

Kate se v závěrečné sérii vydá za svým snem, což jí kompletně změní život. Její představitelka se rovněž nechala slyšet, jakým způsobem budeme sledovat rozpad pouta mezi Kate a Tobym.

3 0
15.9.2021

Kate od první série doufá, že by se jednoho dne mohla stát uznávanou zpěvačkou. V minulosti jsme ji viděli pracovat v obchodě s hudbou, podávat si přihlášku na konzervatoř, zpívat na oslavách a převlékat se za Adele, ale nikdy se jí nepovedlo rozjet hvězdnou kariéru. To by se v nadcházející řadě mohlo změnit. Letos získala práci jako asistentka v umělecké škole a v příštím roce by se mohla posunout o několik příček výše.

„Myslím si, že Kate je ze své nové práce přímo unesena. A stejně jako Rebecca pocítí touhu vydat se ještě dál. Taky jsme už viděli Kateina syna Jacka, jak se věnuje hudbě v mnohem větším měřítku. Myslíte si teda, že se Kate spokojí jen se školou? Všechno se brzy dozvíme,“ napověděla herečka, jakou cestou by se její postava mohla vydat v budoucnu.


Bude Kate stejně slavná jako její syn? Foto: NBC

Šestá řada se rovněž hojně zaměří na rozpadající se vztah Kate a Tobyho. Ti nejsou schopni domluvit se na jednotné vizi chodu domácnosti. Toby se navíc začne od rodiny vzdalovat a díky menšímu posunu o pět let do budoucnosti víme, jak situace nakonec dopadne. Podle Chrissy Metz se seriál pečlivě zaměří na všechny aspekty, které povedou k nezvratnému odloučení obou postav. „Uvidíme průběh těch pěti let. Jak to začalo, jak to skončilo a co bylo mezi. Jsem zvědavá, jak se to nakonec všechno vyvrbí,“ dodala.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Stanice NBC včera odhalila názvy několika epizod z nadcházející série a nastínila, kdy se plánuje odvysílat prvních šest dílů. This Is Us se vrátí ve druhém lednovém týdnu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Kde nás najdete?