This Is Us (Tohle jsme my) Kevinova cesta do Los Angeles se protáhne o dva týdny

Kevinova cesta do Los Angeles se protáhne o dva týdny

Kevinova cesta do Los Angeles se protáhne o dva týdny

Pokud jste byli zvědaví, jak se situace s Kevinem a Madison bude nadále vyvíjet, muselo se vás zmocnit zklamání potom, co sedmý díl nebyl uveden tento týden na televizních obrazovkách. Pearsonovi byli znovu odstaveni na vedlejší kolej a nucená přestávka potrvá přesně dva týdny.

1 7
22.1.2021

Nejnovější upoutávka k nadcházející epizodě vyvolala mezi nadšenci seriálu menší paniku. V krátkém půlminutovém segmentu vidíme, že Kevinovo auto málem skončilo na zledovatělé kanadské komunikaci střechou dolů. Kevin pravděpodobně ve spěchu podcenil zatáčku a ztratil kontrolu nad vozidlem, když se snažil co nejrychleji přejet hranice své domoviny, aby nezameškal narození svých dětí a mohl být oporou své snoubence. Ačkoliv víme díky předchozím epizodám, kde jsme v budoucnosti roku 2030 mohli spatřit Kevina zdravého, že se ze zranění zotaví, stále nás přemáhá zvědavost, jak se scenáristé dokázali s novou dějovou linií popasovat.

Pohodlně se usaďte, čekací hra začíná. Foto: NBC


Další kousek do skládačky páté série měl být vypuštěn na západních televizních obrazovkách o úterním večeru. Ovšem z plánu na poslední chvíli sešlo. Stanice NBC byla nucena kvůli rapidnímu zhoršení epidemické situace v Los Angeles, kde se produkční tým mohl vrátit do běhu teprve včera, vyškrtnout epizodu z večerního programu. Nové epizody se totiž nestíhají natáčet, pakliže mají být odvysílány každé úterý, a televizní distributor nemá v šuplíku dostatečný počet epizod, podle něhož by tato vize mohla být plněna. Celý proces výroby zároveň výrazně zdržují přísná hygienická opatření, která musí být během natáčení ctěna. Pokud se situace bude nadále zhoršovat, je více než možné, že dojde ke zkrácení celkového počtu epizod na letošní sezónu nebo diváci budou muset přetrpět častější výskyt přestávek ve vysílání.

K celé situaci se taktéž vyjádřil Dan Fogelman. „Z důvodu koronavirových odstávek natáčecích studií v LA jsme byli donuceni posunout nový díl o pár týdnů. Ale prozradím vám, že nás čeká veliká podívaná, tak se prosím nezlobte a držme si navzájem palce,“ uvedl na sociálních sítích tvůrce seriálu. Studio se naštěstí včera zalidnilo a před kamery dorazily hvězdy Milo Ventimiglia a Mandy Moore. Pokud se nic nezmění, pokračování s podtitulem There dorazí během třetího únorového dne.

Zdroj: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E09: The Ride

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Ciro7a
Korekce: @Kubc6a
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál This Is Us

Reklama

Nepřehlédněte

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Jeden z nejúspěšnějších rodinných seriálů americké stanice NBC proklouzl do českého vysílání. Můžete jej sledovat každé úterý po dvacáté první hodině na ČT art pod názvem Tohle jsme my. Všechny epizody z první série budou vypuštěny v anglickém znění s českými titulky.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny