This Is Us Milo Ventimiglia promluvil o osudu Jacka

Milo Ventimiglia promluvil o osudu Jacka

Milo Ventimiglia promluvil o osudu Jacka

Co se vlastně stalo s Jackem? Tato otázka trápila spoustu příznivců seriálu, avšak je konečně zodpovězena. Pokud jste tedy ještě neviděli díl The Game Plan, přečtěte si článek později.


5 0
13.11.2016

Týdny spekulací jsou ukončené, jelikož po emocionálně nabité epizodě The Game Plan jsme zjistili, že Jack (Milo Ventimiglia) je skutečně mrtvý, a tak odpočívá nad krbem ve zlaté urně v dceřiném obývacím pokoji, kde sladce a svědomitě s Kate sleduje nedělní fotbal. Tahle událost nám i poskytla vysvětlení, proč je jeho žena, Rebecca, ženatá s jeho nejlepším přítelem, Miguelem. Zjistěte, co si o tomto myslí představitel Jacka, u kterého vyzvídal web Entertainment Weekly.

Tajemství je konečně venku. Jak se cítíte?


Částečně cítím pocit úlevy s vědomím, že už nikdy nebudu se svými dětmi, ale je to trošku hořkosladký. Myslím, že je skvělé, že každý už chápe, kde je Jack a co to tedy znamená, ale pro mě to znamená, že už nemůže být se svými dětmi. Okamžitě jsem si říkal: ,,Kdy se to stalo? Jak to vzali ostatní? Bude pro ně Jack jenom vzpomínkou?'' V tu chvíli jsem opravdu na nic jiného nemyslel.

Než se od tohoto dostaneme, chci se zeptat, premiérový díl měl řádek, který odhalil, že je Jack mrtvý. Věděl jste to, a jak jste na tohle reagoval při prvním setkání s tvůrcem, Danem Fogelmanem?

Upřímně jsem neměl ani tušení, že je Jack pryč do té doby, než byl odvysílán premiérový díl. Dan poté začal vysvětlovat více nám aktérům, jak chce jít dál. Řekl mi: ,,Jack zemře, ale to neznamená, že v seriálu nebudeš, Milo. Jsi pořád tady a taky to chceme využít, abychom zjistili, jak si povedou děti bez rodičovských lekcí a bez otcovy ochrany. Musí si najít svoji cestu k osudu, který je teprve čeká.''

Co si myslíte o způsobu odhalit Jackovou smrt pomocí urny?

Jeden z mých nejlepší přátel mi říkal: ,,I když jsi tam nebyl, představoval jsem si, jak tě nacpali do tak malé urny, však ses tam nemohl ani vejít.'' (Směje se.)

Měli producenti i jiné způsoby, jak všem ukázat, že jste mrtvý?

Původně jsem si myslel, že to bude odhaleno už v pilotovi v momentě, kdy Randall říká: ,,Můj táta tady není," a pak William říká: ,,Tvůj otec by byl na tebe velmi hrdý.'' Takhle to bylo v původní verzi, ale pak to radši vystřihli a nahradili něčím, co mě mile překvapilo. Ta chvíle dává najevo to, jak rád trávil čas se svými dětmi, jak na ně působil a jak na něj budou pozitivně vzpomínat. Tento konec opravdu trefili.

Nevadilo vám, že dal Toby čepici Steelers na urnu?

(Směje se) Ne, ne. Ne. Toby je dobrý chlap, který miluje mou dceru, a na tom záleží.

Když jste zmínil, že nevíme, jak nebo kdy Jack zemřel, můžete nám něco prozradit? Co si o tom myslíte, a jak byste shrnul emocionální sílu té chvíle?

Zatím to ještě nevím. Místo toho bych vyzval lidi, aby se tím moc nezaobírali tím, jak a kdy zemřel, ale aby si uvědomili, že Jack má omezenou dobu a že každý okamžik s jeho dětmi a ženou je ta nejdůležitější věc.

Co si myslíte o tom, že Rebecca skončila s Miguelem? Můžete nám něco prozradit?

To je další věc, o které nic nevím. Netuším, jak je jejich cesta dlážděná, ale věřím, že s Miguelem měli výjimečný vztah tak jako s jeho ženou, ale je tu hodně věcí k objevování. Kdo Miguel je, a jak byl vlastně zapojen do rodinných záležitostí? Máme právě natočených deset epizod a je toho opravdu hodně, co by se mohlo dít v jejich minulosti.

Jak jste prožívali smrt Jacka? V anketě nám můžete dát vědět, co jste si mysleli, že se s ním stalo.

Co jste si mysleli, že se stalo s Jackem?

75%
25%
16 hlasů

Foto: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás