This Is Us Nový čas, nové epizody, nové příběhy aneb co můžeme čekat od druhé série

Nový čas, nové epizody, nové příběhy aneb co můžeme čekat od druhé série

Nový čas, nové epizody, nové příběhy aneb co můžeme čekat od druhé série

This Is Us vystupuje ze seriálového ticha a prozrazuje nám několik nových informacích ke druhé sérii. Všechny novinky najdete v našem článku.


6 0
19.5.2017

Nový vysílací čas

NBC přišlo s novým výpisem vysílacích časů a přesouvá This Is Us na čtvrteční večery, protože chce dát větší prostor pěvecké soutěži The Voice. Stanice bezesporu svému seriálovému miláčkovi věří, a proto se i třetí série bude vysílat ve čtvrtek večer. U nás se tedy nových dílů dočkáme v ranních pátečních hodinách.

Speciální epizody

Předseda NBC Entertainment, Bob Greenblatt, oznámil novinářům, že pro seriál objednal dvě speciální epizody. Jedna z doposud potvrzených speciálních epizod se ponese v duchu Super Bowlu. Tento nápad vnikl díky propojenosti sportovních utkání v první sérii. A jedná se také o část příběhu rodiny Pearsonů, kdy se rozhodli vychovávat děti. Tato epizoda bude odvysílaná 4. února hned po utkání. Druhá speciální epizoda, která nebyla zatím potvrzená, by měla mít vánoční nádech.


(Druhá řada se začne natáčet v červenci. Foto: NBC)

Randallův nápad s adopcí

Finále první série nám zanechalo několik otázek ohledně pokračování děje a všechny nás určitě zajímá, jak Randall pochodí se svým nápadem s adopcí. Herečka Susan Kelechi Watson, která v seriálu ztvárňuje Beth, se trochu přeřekla během rozhovoru s TV Guide a prozradila, že se bude nápadu silně bránit. Pokud ale adoptují chlapečka, pojmenuje ho William.

Dozvíme se něco nového o původu Beth

Tvůrci seriálu mají hodně možností, jak prozkoumat rodinu Pearsonů. Není tak překvapením, že se v druhé sérii vydají k Bethině kořínkům. „Prozkoumáme její rodinu a pracovní život. Hlavně se jí podíváme na zoubek,“ říká herečka.

Jackova smrt

Dlouho utajené tajemství konečně vyplave na povrch. V druhé sérii zjistíme pravé příčiny smrti Jacka Pearsona. „Konečně to zjistíte. Uvidíte, co všechno k tomu vedlo. Nemohu vám říct, kdy se toho přesně dočkáte, ale vím, že se to stane v této sérii,“ řekl herec Sterling K. Brown, který v seriálu hraje Randalla.

Zdroj článku: TV Guide

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Number Two

cz10%
Odhadované dokončení zítra 23:59
en100%
DOKONČENO


Překlad: @Kubc6a, @Packa, @MagicBrownie
Přečas: @badboymajkl
Titulky sedí na verze This Is Us:

  • … HDTV.x264-SVA
  • … 720p.HDTV.x264-AVS

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál This Is Us

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Následující tři epizody se zaměří na naši Velkou trojku a poodhalí nám tajnosti okolo Kevina, Kate a Randalla. Kevin se začíná ztrácet. Kate se musí postavit nové hrozbě a Randall čelí těžkému rozhodnutí.

Váháte, zda se kouknout na This Is Us?

Thumbnail Play icon

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás