This Is Us (Tohle jsme my) Pearsonovi se s námi pravděpodobně rozloučí po šesté sérii

Pearsonovi se s námi pravděpodobně rozloučí po šesté sérii

Pearsonovi se s námi pravděpodobně rozloučí po šesté sérii

Seriál This Is Us sleduje v současné době ohromný úspěch. I po třech řadách si příběh stále drží kvalitu, z čehož mají radost samotní protagonisté. Herec Milo Ventimiglia se nedávno podělil o informaci, že seriál by mohl skončit po šesté sérii.

7 0
3.3.2019

Seriál This Is Us si i po třech letech ve vysílání stále umí udržet moment překvapení. Každá z epizod má vlastní kouzlo a samotní protagonisté mají radost z toho, jakým směrem se každý charakter a příběh rozvíjí. Scenáristé mohou nabídnout spoustu zápletek či nečekaných odboček, kdy seriál cestuje časem nebo příležitostně nechá rozkvést příběh a vývoj některé z postav.

This Is Us má před sebou bohatou budoucnost a může nás provázet ještě několik let. Nedávno se vedly spekulace, že by seriál mohl skončit po šesté řadě. K této nepotvrzené informaci se pozitivně vyjádřil herec Milo Ventimiglia, který ztvárňuje Jacka. „Nikdy nevíme, kam se dostaneme. Také je nám neznámo, co se v budoucnu přihodí. Zlatým hřebem by mohla být šestá série, přesto by většina uvítala víc, ale osobně si myslím, že je to ideální chvíle, kdy by měl být ukončen náš krásný příběh,“ řekl Ventimiglia v pořadu Ellen DeGeneresové.


(Jak dlouho budou s námi Pearsonovi držet krok? Foto: NBC)

Podle současných vyhlídek by seriál měl být brzy prodloužen o další tři sezóny, což však stále oficiálně nepotvrdila stanice NBC, na které se seriál vysílá. Všechno se tedy může stále změnit. Šest řad by mělo představovat minimum, se kterým počítá také Ventimiglia. Jestli bude seriál pokračovat i po šesté řadě, je stále ve hvězdách, nicméně není to nemožné. „Diváci a fanoušci vědí, že chystáme další tři sezóny. Pojedeme dál, nebo ztratíme nit? Možná budeme dále pokračovat, ale o tom zatím nic nevím,“ dodal herec. Budoucnost rodinného drama má prozatím v rukou stanice NBC.

Stačilo by vám šest řad pro příběh rodiny Pearsonových, nebo byste uvítali jejich delší působnost?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Sorry


Překlad: @Phorbo
Přečas: @badboymajkl
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál This Is Us

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Jeden z nejúspěšnějších rodinných seriálů americké stanice NBC proklouzl do českého vysílání. Můžete jej sledovat každé úterý po dvacáté první hodině na ČT art pod názvem Tohle jsme my. Všechny epizody z první série budou vypuštěny v anglickém znění s českými titulky.

Reklama

Okénko do čtvrté série

Mandy Moore prozradila, jak si čtvrtá série bude hrát s časem a čím první díl začne

Mandy Moore prozradila, jak si čtvrtá série bude hrát s časem a čím první díl začne

Herečka Mandy Moore nedávno odhalila pár novinek k nadcházející sérii, která se momentálně natáčí. Jak si čtvrtá řada bude zahrávat s časem a co můžete očekávat od první epizody čtvrté série, vám shrneme v tomto článku.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny