This Is Us Ron Cephas Jones doufá, že tvůrci odhalí jeho homosexuální minulost

Ron Cephas Jones doufá, že tvůrci odhalí jeho homosexuální minulost

Ron Cephas Jones doufá, že tvůrci odhalí jeho homosexuální minulost

Herec Ron Cephas Jones prozradil, že by chtěl, aby v druhé sérii odvyprávěli tvůrci jeho minulost, týkající se vztahů. Mohli bychom se tedy dozvědět, jak se William a Jessie poznali.


4 0
8.4.2017

Ačkoli se William naposled nadechl v první řadě, má samotnému seriálu stále co nabídnout. Herec Ron Cephas Jones, který hraje Williama, prozradil pro web TVGuide, že by chtěl, aby se tvůrci hlouběji ponořili do jeho životního příběhu.

Zatím víme, že William je syn muže, který na následky válečného zranění zemřel. Jeho matka na všechno zůstala sama, a proto když onemocněla, tak William objevil kouzlo drog. Z nadaného hudebníka a básníka se stal drogový závislák. Jeho partnerka otěhotněla, a když porodila, tak novorozeně odložil před hasičskou stanici, protože nechtěl svému dítěti dopřát tak špinavý život. Nakonec se rozhodl, že svého syna chce poznat, a tak se vydal cestou očistění, kde potkal svou osudovou lásku.


(William se vrátí zpět do seriálu. Foto: NBC)

V jeho příběhu je spousta mezer, které by mohly být doplněny v druhé řadě. Ron k tomuto dodal: „Williama uvidíte i v druhé řadě. Nevím, co si pro něj tvůrci přichystali, ale vím, že se vrátí podobně jako Jack. Myslím, že jedna z cest, jak bychom se Willa dočkali, by mohla doplnit mezery o tom, jak se Jessie poznal s Willem a jak se jejich vztah vyvíjel. Na tohle jsem opravdu zvědavý, protože toto ve scénáři nebylo napsané, s nikým jsem o tom taky nemluvil, takže si myslím, že by to mohli do papírů nějak vsunout.“

Tvůrci si zatím pohráli s Willovou kariérou. Zjistili jsme, že byl jako hudebník velice žádaný. Složil píseň o svém životě, a hrál dokonce se známými hvězdami. Herec ještě přemítal, že by ho rád znovu viděl v této roli.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás