This Is Us (Tohle jsme my) This Is Us se vrátí s šestou sérií až v příštím roce

This Is Us se vrátí s šestou sérií až v příštím roce

This Is Us se vrátí s šestou sérií až v příštím roce

Pokud netrpělivě vyhlížíte závěrečnou sérii, v níž se dozvíme, jaký konec potká klan Pearsonových, bohužel vás tato zpráva zklame. Šestá řada dorazí během midseason, konkrétně na počátku nadcházejícího roku. Tvůrce seriálu zároveň odhalil, proč seriál končí.

2 4
16.7.2021

Před koncem páté série bylo avizováno, že se jedno z nejoblíbenějších amerických dramat blíží ke svému konci. Závěrečná kapitola se bude skládat z tradičních osmnácti epizod, během nichž se konečně dočkáme odpovědí na ty nejpalčivější otázky, které nás tíží už od samotného počátku seriálu.

Stanice NBC si je vědoma, že This Is Us se řadí k největším hitům, které kdy vyprodukovala, a nechce trápit miliony amerických domácností s dlouhými přestávkami, jež nespočetněkrát narušily dojem při sledování páté série. Kvůli pandemické situaci se několikrát zastavovalo natáčení a štáb s postprodukcí následně nestíhali dodat epizody, které by stanice byla schopna odvysílat. Loni se na tým pracující na seriálu tlačilo, aby This Is Us nechybělo v hlavní seriálové sezóně, kvůli čemuž se Pearsonovi podívali na obrazovky pouze třikrát a následně se pohroužili do tmy na dlouhých sedm týdnů. Nepravidelné vysílání epizod se projevilo i na celkovému počtu dílů tvořící pátou sérii, která byla osekána o dva díly.


Na nové díly si počkáme půl roku. Foto: NBC

Z toho důvodu byla šestá řada vyřazena z podzimního vysílacího programu a její premiéra se přesunula na začátek roku 2022. Štáb bude mít dostatek času, aby si předtočil potřebný počet dílů, a scenáristé budou moci doladit veškeré detaily. NBC má v plánu uvést poslední díly bez prázdných středečních večerů, aby si diváci mohli odnést maximální zážitek ze sledování. Pauzy proto budou minimální.

Tvůrce Dan Fogelman zároveň nastínil, že se plánovalo ukončit dlouhou životní pouť Jacka, Rebeccy a velké trojky šestou sérií. „NBC nám v minulosti vyšla vstříc a dvakrát si objednala tři plnohodnotné sezóny, což nám umožnilo kompletně zmapovat celý příběh, aby cesta rodiny Pearsonových mohla dospět ke svému konci. Nikdy jsme neplánovali udělat seriál, který by běžel nějakých 18 řad. Je patrné, že postavy stojí před posledními rozhodnutími. Jako byste byli v kině, uběhla velká část filmu a vy začnete přemýšlet, jak to asi dopadne,“ prozradil tvůrce o rozhodnutí seriál ukončit šestou řadou.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Známe vysílací plán pro první třetinu šesté série

Stanice NBC včera odhalila názvy několika epizod z nadcházející série a nastínila, kdy se plánuje odvysílat prvních šest dílů. This Is Us se vrátí ve druhém lednovém týdnu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Kde nás najdete?