Those Who Kill
70/100 - 10×

Those Who Kill

Na dopadení brutálního a zákeřného sériového vraha potřebujete někoho, kdo dovede uvažovat jako on. Někoho, kdo porozumí jeho temnému já a jeho zvráceným fantaziím. Někoho, kdo zvládne čelit šílenému násilí a strachu. Někoho, jako je detektiv Catherine Jensen, která se snaží pochopit, jak je s vrahem spojená, a také někoho, jako je forenzní psychiatr Thomas Schaffer, který polici pomáhá odhalovat vrahovy tajemné pohnutky. Seriál Those Who Kill je americkou verzí původně dánského seriálu z roku 2011 Den som dræber. V hlavních rolích hrají Chloë Sevigny (American Horror Story), James D'Arcy (Hitchcock, Cloud Atlas) a James Morrison (Revenge, 24).

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E, Lifetime Movie Network | 50 minut


Co nás čeká v 1. - 5. epizodě

Co nás čeká v 1. - 5. epizodě

Do první epizody seriálu zbývají již jen hodiny. Pokud však chcete vědět, co vás v seriálu čeká, již o něco dříve, přečtěte si, o čem bude 1. – 5. epizoda.


1 0
2.3.2014

s01e01 – Pilot V první epizodě pátrá policistka Catherine Jensen, čerstvě povýšená na detektiva, po sériovém vrahovi. Na pomoc s vyšetřováním si pozve Thomase Schaeffera, forenzního psychologa, který jí má pomoci dostat se do vrahovi mysli. Během vyšetřování se musí Catherine vyrovnat se svou minulostí.

s01e02 – The Way Home Zatímco Catherine čeká na povolení k výkonu služby, Thomas vyšetřuje její minulost. Při svém pátrání narazí na brutální vraždu a sebevraždu Johna Doea.


s01e03 – Rocking The Boat Jak se zabíjení stupňuje, Catherine vyžívá vyšetřování dvou obětí, aby Thomase donutila přemýšlet o jejím tvrzení.

s01e04 – Sunday Catherine je nucena jít k Howardovi, aby získala více informací ohledně případu. Mezitím má Thomas zásadní rozhovor s Johnem ohledně zkoumání mysli vrahů. Catherine se čím dál víc dostává na stopu vrahovi.

s01e05 – Souvenirs Thomasovo rozhodnutí přestat pracovat na neuzavřených případech, nutí Catherine, aby se zamyslela nad svojí minulostí, což ji přivádí až k neočekávané rodinné historii. Catherine řekne Thomasovi o svém dětském traumatu, které ji neustále pronásleduje.

Diskuze /3

vojtamkv

Hořím nedočkavostí! Budete se starat i o titulky?

#2 TheDarkKnight
2.3.2014 | 18:19:43
TheDarkKnight

Ano, budeme. Titulky budou buď hned v úterý nebo hned následující den, uvidíme, jak to půjde rychle.#1 vojtamkv:

#3 vojtamkv
2.3.2014 | 19:36:11
vojtamkv

#2 TheDarkKnight: Super, už se těším. Díky. :-D

2.3.2014 | 19:48:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!