Timeless
88/100 - 49×

Timeless

Amerika je pro někoho zlo, a co se stane, když se člověku, který nenávidí Ameriku, dostane do rukou stroj času? Kriminálník Garcia Flynn získá do svého vlastnictví podobný přístroj, díky kterému se chce vrátit do minulosti, aby dosáhl svého cíle – zničení Ameriky. V tomu mu však musí zabránit speciální tým.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut


Co nás čeká v 3. - 5. epizodě?

Co nás čeká v 3. - 5. epizodě?

V dalších dílech se tým vydá do Las Vegas, v nacistickém Německu se setkají s autorem Jamese Bonda a v bitvě o Alamo budou čelit mexickým vojákům.


18 0
14.10.2016

1×03 Atomic City

17. října 2016

Tým pronásleduje Flynna do Las Vegas roku 1962. Během noci se Rufus setkává se svým starým mentorem Anthonym Bruhlem, jehož motivy mohou být temnější, než kdokoli předpokládá. Lucyin osobní život se rozpadá, Wyatt se pokouší změnit historii pro sebe a odhalíme, že si Flynn zahrává s mnohem více lidskými životy.


1×04 Party at Castle Varlar

24. řijna 2016

Lucy, Wyatt a Rufus jsou v šoku, když jejich loď přistane v nacistickém Německu. Čas se ale krátí, proto musí co nejrychleji zabít Flynna a ukončit tak jeho šílenou výpravu. Tým se setkává s autorem jedné z nejpopulárnějších literárních postav.

1×05 The Alamo

31. řijna 2016

Poté, co je jeden člen týmu vyhozen, Flynn cestuje ke stěžejní události ve válce o Texas, bitvě o Alamo. Náš tým se ocitá v známé pevnosti obkolepené mexickými vojáky s vědomím, že mají všichni zemřít. S žádnou nadějí na záchranu se tým učí významu důvěry a oběti od lidí kolem nich.

(Tým se setká s Ian Flemingem, autorem Jamese Bonda; Foto: NBC)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!