Tin Star (Šerifská hvězda)
84/100 - 30×

Tin Star(Šerifská hvězda)

Bývalý londýnský detektiv Jim Worth se s rodinou přestěhuje do Skalistých hor v Kanadě, kde začne pracovat jako šerif. Malebné maloměsto však zahltí vlna zločinu.

VB | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky Atlantic, Amazon | 46 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller


Co nás čeká ve druhé sérii Tin Star

Co nás čeká ve druhé sérii Tin Star

Na premiéru druhé řady thrilleru Tin Star se můžeme těšit už ve čtvrtek. Od pátku bude první řada Šerifské hvězdy dostupná také na českém HBO GO. Co nás v dalších deseti dílech čeká, se dozvíte v článku.

9 0
23.1.2019

Jim Worth v podání Tima Rotha byl na konci první řady postřelen vlastní dcerou. Právě tam naváže druhá série, která bude opět čítat deset epizod. Zatímco Jim bojuje o holý život a je odhodlaný dát rodinu opět dohromady, jeho dcera Anna uteče do komunity Ammonitů. Chce být co nejdál od svých rodičů a v tom by jí mohla pomoci rodina pastora Johana Nickela (John Lynch). Jenže jak už to tak bývá, tato na první pohled mírumilovná rodina skrývá děsivá tajemství, a Anna brzy bude hledat otcovu pomoc.

Foto: Sky Atlantic


První díl bude na stanici Sky Atlantic odvysílán ve čtvrtek 24. ledna. Už následující den, tedy 25. ledna, bude první řada Šerifské hvězdy dostupná také na HBO GO s českými titulky. Navnadit se můžete již dříve vydaným trailerem.

Podívejte se na rekapitulaci událostí první série. 

V následujících videích vám herci a tvůrci přiblíží, co nás čeká ve druhé sérii. 

Diskuze /3

Betryall

Bude někdo dělat titulky, prosím?:)

1.2.2019 | 16:31:45
andymagika

Přidávám se také s prosbou o titulky ;-)

2.2.2019 | 10:39:12
KevSpa

Zkuste se přimluvit tady, ať nedělají fóry a nahodí ty ripnuté. Bohužel ripařům se nechce dělat s prvním dílem, který je na HBO GO rozdělený do dvou, a musí se to předělat. A jen blázen by se s tím překládal, když k tomu existují oficiální české titulky. :)

webmaster
3.2.2019 | 14:49:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Come to the Edge

cz100%
DOKONČENO

Nezapomeňte ohodnotit epizody třetí série.

Ohodnoťte seriál Tin Star

Reklama

Filtr seriálů
Reklama