Tin Star (Šerifská hvězda)
84/100 - 30×

Tin Star(Šerifská hvězda)

Bývalý londýnský detektiv Jim Worth se s rodinou přestěhuje do Skalistých hor v Kanadě, kde začne pracovat jako šerif. Malebné maloměsto však zahltí vlna zločinu.

VB | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky Atlantic, Amazon | 46 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller


Rozhovor s Christinou Hendricks: Britské seriály jsou plné silných ženských postav

Rozhovor s Christinou Hendricks: Britské seriály jsou plné silných ženských postav

RadioTimes vyzpovídal Christinu Hendricks, která v seriálu Tin Star ztvárňuje hlavní ženskou postavu a je známá především svou rolí v seriálu Mad Men. V rozhovoru si můžete přečíst o jejích zvyklostech při sledování televize a také o tom, proč se nemůže nabažit britských dramatických seriálů.

5 0
11.9.2017

Christina Hendricks není známá jen pro svou roli Joan v cenami ověnčeném seriálu Mad Men, před Tin Star se objevila v seriálu Hap and Leonard, a také po boku Ryana Goslinga v kriminálním dramatu Drive a v jím režírovaném mysteriózním dramatu Lost River.

Vlastníte dva domy, jeden v New Yorku a druhý v Los Angeles. Jaké vlastníte televizní vybavení?
V New Yorku bydlím v malém bytě ze 30. let a mám v něm velkou pohovku. Obývací pokoj je velmi malý, jen na pár kroků, a tak v něm není mnoho místa na televizi, takže ji mám na výborném místě nad krbem. Když jsme se manželem (herec Geoffrey Arend) přestěhovali do Los Angeles, zjistili jsme, že v obývacím pokoji máme promítací plátno, takže se můžeme dívat na televizi, jako bychom byli v kině. Je to vážně sranda. Dostali jsme se do bodu, kdy si objednáme jídlo a sníme ho v obývacím pokoji, zatímco se díváme na televizi.


Christina Hendricks v seriálu Tin Star. Foto: Sky Atlantic

Jaké pořady spolu s manželem sledujete?
S manželem máme rádi hodně stejných pořadů, ale na některé se zase díváme každý sám. Propadla jsem hlavně dramatickým seriálům a manžel mi říká, „Víš, že zbývají už jen dva díly a když se budeš dívat dneska, zítra z toho budeš vážně smutná“. Já na to odpovídám, že nemám vůli, potřebuju se dívat hned. Můj manžel ale neví, že když se mi něco líbí, ráda se na to celé podívám znovu.

Jaké jsou vaše oblíbené seriály?
Stala jsem se závislou na britských seriálech jako třeba Fleabag, The Missing, Broadchurch a Happy Valley, který má nádherný scénář. V ženských postavách je tolik síly.

Mad Menech ztvárňujete velmi silnou postavu Joan Hollowayovou. Měla její sebedůvěra vliv na vaši osobnost?
Byla by ostuda hrát takovou roli devět let a neukrást si něco z Joaniných kvalit pro sebe. Ponořila jsem se hluboko do ní a reakce, které jsem získala, byly velmi pozitivní. To mě povzbudilo a zjistila jsem, že bylo v pořádku pojmout její sebedůvěru takto.

Christina Hendricks jako Joan v seriálu Mad Men. Foto: AMC

Zůstáváte raději doma, nebo vyrážíte na večírky ven?
Po návratu do Los Angeles vždy co nejdříve uspořádám párty a pozvu všechny, které jsem dlouho neviděla, abychom si mohli dát drink, najíst se a popovídat si. Během posledních dvou let jsem hodně cestovala a jedla v restauracích, nebo si objednávala jídlo, a tak když jsem s přáteli, ráda pro všechny vařím. Naposledy jsem organizovala velkou zahradní párty, připravila jsem saláty, grilované kuře a párky a domácí pizzu.

Jak trávíte čas během cestování?
Trhám magazíny v letadlech, vytrhávám fotky a články – to je moje zábava v letadle. Ráda čtu beletrii, ale poslední dobou jsem přečetla tolik scénářů a tvrdě pracovala, že když přijdu domů, dívám se jen na televizi a pak jdu spát.

Embed from Getty Images

Jakou největší hloupost jste o sobě četla?
Před několik lety se mě v jednom časopisu zeptali, koho bych chtěla pozvat na večeři, ať už živou, nebo zesnulou osobu. Mezi mnou jmenovanými byl i Ježíš, protože mám na něj hodně otázek. Když ale článek vyšel, bylo tam napsáno, že bych chtěla povečeřet s mým Ježíšem, což vyznělo tak, že si myslím, že mi patří a že jsem velmi, velmi nábožensky založená. Myslím, že to bylo vážně srandovní.

Na co byste se Ježíše zeptala?
Proč? Proč? Proč? Proč?

Foto: Santamax Distribution

Zdroj: RadioTimes

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Come to the Edge

cz100%
DOKONČENO

Nezapomeňte ohodnotit epizody třetí série.

Ohodnoťte seriál Tin Star

Reklama

Filtr seriálů
Reklama