Titans S02E13: Nightwing

S02E13: Nightwing

S02E13: Nightwing

Nightwing vede Titany proti prvnímu úderu Deathstroke a poté jejich spoluhráčům vymytým mozkem Garovi a Connerovi.

cz sk
29.11.2019
50 minut

Tým se poté rozhodne, zda se vydat jejich samostatnými cestami, a Dick a Bruce pochopí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Finále bylo super a pohromadě měli bejt furt..ale teda ta smrt byla pěkně blbá a zrovna má oblíbená postava, vybral bych teda jinou. Škoda, a doufám, že ve třetí řadě už bude příběh úplně konzistentní, zlepšení citelné.

29.8.2020 | 15:42:14
RedRose

Rozhodně to nebylo lepší než první série. Ani omylem! První polovina vcelku šla a nelogično jsem přehlížel, ale potom to už šlo díl od dílu dolů. Asi 6 dílů se tam řeší úplné cocotiny. Ono temné tajemství, které všechny rozeštve, vlastně ani žádné nebylo a jen se pořád dohadovali!! Chování postav je chaotické a často úplně nelogické! Nějaké světlejší momenty tam byly, ale finále to všechno dorazilo!! Donnu pár dílů zpět málem rozkrájel Deathstroke (ta postava mě už obecně nebaví, protože zas tak nebezpečný záporák to není, aby byl všude), ale tady celkem slušně snášela rány od SuperBoye a pak ji sundá sloup?!? (mrtvá není, jinak by s ní Raven neodletěla!) Jediné co bylo fajn, byla proměna Robina v Nightwinga, i když taky měla rezervy. Jako celek je druhá série spíš zklamání…

23.8.2020 | 20:55:14
CoRnDuCK

Druhá série celkově ušla. Byly skvělé díly, ale byly zase o ničem díly. Tento je snad nejhorší. WTF?

5.8.2020 | 21:58:25
raduzinho

Absolutně nejhorší dil z celého seriálu. Deathstroke je tam šikanuje celu řadu, ale ve finále ho zabijů ve dvojku a to eště během pár vteřin. Poté úplně nesmyslně z ničeho nic spadne slup a zabije amazonku, Superboy, který pár dílu zpátky chytá vystřelene kulky ze zbrani jak nic u toho sloupu stojí , ale amazonku nezachrání :D. Toto sa prostě nepovedlo, jediná zajimavá postava je Rachel, která má vysoký potenciál, tak snad nezmrvija aji ju v třetí řadě.

13.6.2020 | 9:44:26
Muhahahavlis

Druhou sérii jsem si užil, ale finále (ostatně stejně jako porážka Trigona) zklamalo. Snad to napotřetí udělají pořádně.

7.4.2020 | 8:51:25
Quinzel

Nudná blbost o ničem a ztráta času, lituji toho, že jsem se na to nevykašlal po 2 epizodě…

10.2.2020 | 18:52:00
Kubc6a

Nightwing super, Donna, no, wtf proč? Proč se po tom sloupu nepřihnal třeba Connor? Škoda, že postavy jsou tak schopné, jak se to scénáři hodí.

webmaster
8.2.2020 | 20:34:48
BloomGeorge

Tak tohle se těžce nepovedlo. Co to jako k… mělo být?? Možná Toma a Jerry mají lepší efekty. A Amazonku zabije sloup?? Ne tohle jsem nedal. Doufám že tvůrci zapracují na tvořivosti a vrátí Titánům jejich krásu. Tohle bylo na na pob......

13.1.2020 | 23:25:16
dannymoro58

Ten rozvoj Dicka Graysona je nejlepší. Těším se na další sérii, snad i Connor dostane víc prostoru! :)

redaktor
11.1.2020 | 23:12:57
RagnarokCzD

Já nevim … tohle bylo prostě divný. :-/

27.12.2019 | 22:56:35

Titans
88/100 - 70×

Titans

Seriál sleduje mladou skupinu superhrdinou naverbovanou ze všech koutů světa DC Comics. V této akční a dobrodružné podívané vyjde Dick Grayson ze stínů a stane se vůdcem nebojácné skupiny nových hrdinů zahrnující Starfire, Raven a další.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
2 sezóny | DC Universe | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Brenton Thwaites (Dick Grayson), Minka Kelly (Dawn Granger), Anna Diop (Koriand'r), Ryan Potter (Garfield Logan), Alan Ritchson (Henry Hall), Teagan Croft (Rachel Roth), Iain Glen (Bruce Wayne), Esai Morales (Slade Wilson), Natalie Gumede (Mercy Graves), Genevieve Angelson (Eve Watson), April Bowlby (Rita Farr), Bruno Bichir (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Drew Van Acker (Garth)

Stav překladu

Epizoda S02E13: Nightwing

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Ciro7a, @MadyDollar
Korekce: @Lucifrid

Překlad sedí na volně dostupné verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Titans

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Recenze první řady

Edňáci hodnotí první sérii Titans

Edňáci hodnotí první sérii Titans

První série nového seriálu stanice DC Universe je za námi a někteří redaktoři se proto rozhodli podělit se o své dojmy. Nalákají vás na sledování Titans, nebo se jim úvodní řada nelíbila?

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás