Titans Třetí řadu Titans zpestří i hrdina Phantasm

Třetí řadu Titans zpestří i hrdina Phantasm

Třetí řadu Titans zpestří i hrdina Phantasm

Řady Titánů se ve třetí sérii rozrostou o Red Arrowa a Oracle, další posilou pak bude oblíbený a poněkud výstřední hrdina Danny Chase, který ovládá telekinezi a vystupuje pod přezdívkou Phantasm.

9 0
26.3.2020

Ve druhé sérii se členové starého týmu Titánů spojili s Mladými Titány a utvořili Nové Titány. Do nového uskupení aktuálně patří Nigtwing, Hawk, Dove, Starfire, Beast Boy, "Superboy ":character:10206 a Raven s tím, že poslední jmenovaná odcestovala na ostrov Themyscira, aby pomáhala Amazonkám hledat možnost, jak zvrátit smrt v případě Wonder Girl. V další sezóně seriálu se k týmu přidají další dva tradiční komiksoví členové, a to pomocník Green Arrowa Roy Harper, který v komiksech vystupoval po identitami Speedy, Arsenal a Red Arrow, a dále pak Barbara Gordon, původně Batgirl, následně Oracle.

Ve třetí řadě uvidíme Barbaru Gordon. Foto: Warner Bros. Animation


Do třetí řady dorazí i další hrdina, který byl v komiksové sérii New Titans členem nově vzniklého týmu. Danny Chase se coby syn špiónů stal v roce 1987 prvním špiónem týmu New Titans a postupně se zařadil mezi jeho nejdůležitější články. Chase vystupoval pod přezdívkou Phantasm a společně s Titány zápolil hlavně s žoldačkou Godivou, jež dříve unesla jeho rodiče. Phantasm se v komiksech objevoval až do své smrti v roce 1992 a později jeho identitu (pokud se to tak dá říct) převzala gothamská Andrea Beaumont, původně postava ze snímku Batman: The Mask of Phantasm, která později pronikla i do komiksů.

Ale zpátky k Chaseovi. Coby dítě geniálních špiónů a vnuk Franklina Chase, který se podílel na projektu Manhattan, patřil mezi nejchytřejší hrdiny celého DC univerza. Už od mládí byl rovněž trénován ve zdokonalování svých špionážních technik, v mládí se rovněž stal metačlověkem a jeho superschopností bylo umění telekineze. Dannyho strýcem pak byl legendární samozvaný strážce a mlčenlivý ochránce Adrian Chase alias Vigilante. Díky němu se Danny naučil zacházet se zbraněmi, což se mu v boji se zločinnou Godivou hodilo.

Danny patřil mezi stálé členy týmu New Titans. Foto: DC Comics

Kdo si Dannyho Chase v nové řadě zahraje, prozatím nevíme, stejně jako v případě Roye Harpera a Barbary Gordon. Castingoví režiséři z Warner Bros. TV a DC Universe ale aktuálně hledají osmnáctiletého herce, který by měl hrdinu s uměním telekineze ztvárnit. Natáčení třetí řady pak začne hned, jak to bude možné.

Těšíte se na Dannyho Chase? Kdo by si ho měl zahrát?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: Nightwing

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Ciro7a, @MadyDollar
Korekce: @Lucifrid

Překlad sedí na volně dostupné verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Titans

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Recenze první řady

Edňáci hodnotí první sérii Titans

Edňáci hodnotí první sérii Titans

První série nového seriálu stanice DC Universe je za námi a někteří redaktoři se proto rozhodli podělit se o své dojmy. Nalákají vás na sledování Titans, nebo se jim úvodní řada nelíbila?

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás