Titans
86/100 - 81×

Titans

Seriál sleduje mladou skupinu superhrdinou naverbovanou ze všech koutů světa DC Comics. V této akční a dobrodružné podívané vyjde Dick Grayson ze stínů a stane se vůdcem nebojácné skupiny nových hrdinů zahrnující Starfire, Raven a další.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | DC Universe, HBO Max | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Brenton Thwaites (Dick Grayson), Minka Kelly (Dawn Granger), Anna Diop (Koriand'r), Ryan Potter (Garfield Logan), Alan Ritchson (Henry Hall), Teagan Croft (Rachel Roth), Iain Glen (Bruce Wayne), Esai Morales (Slade Wilson), Natalie Gumede (Mercy Graves), Genevieve Angelson (Eve Watson), April Bowlby (Rita Farr), Bruno Bichir (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Drew Van Acker (Garth)

Ve čtvrté sérii se podíváme do Metropolis

Ve čtvrté sérii se podíváme do Metropolis

V nové řadě Titans se vypravíme do další ikonické lokace ze světa DC Comics. Po návštěvách Gothamu nebo Themysciry konečně vyrazíme do Metropolis, přičemž větší prostor konečně dostane hrdinný Superboy se svým psem Kryptem.

9 0
7.5.2022

Natáčení čtvrté série v Kanadě je v plném proudu a tvůrci potvrdili, že se opět dočkáme dvanácti dílů. Jeden z režisérů, Nick Copus, zveřejnil ve dnes už smazaném příspěvku na Instagramu fotky SuperboyeKryptem a prozradil, že nás čeká výlet do Metropolis. Ve slavném městě světa DC, jež je domovem proslulého Muže z oceli, jsme prozatím navštívili jen laboratoře projektu Cadmus, kde se zrodil Superboy, a následně letmo i jeho ulice, když si právě Conner zkoušel své schopnosti.

Díky Connerovi jsme navštívili projekt Cadmus. Foto: HBO Max

V nové řadě se ale Metropolis stane středobodem. Série by se totiž měla tentokráte soustředit výhradně na Superboye a jeho vývoj. Jedním z ústředních padouchů podle všeho bude i samotný Lex Luthor, který ale aktuálně dosud nemá svého hereckého představitele. Vrátit by se měla i Mercy Graves v podání Natalie Gumede, dalšími zloduchy budou Jinx (Lisa Ambalavanar) a Brother Blood (Joseph Morgan). V obsazení se potkáme nově i s hercem James Scully (You), jehož role ale dosud nebyla zveřejněna.

Ve čtvrté sérii dostane kromě Superboye více prostoru i Tim Drake (Jay Lycurgo). Do hlavních rolí se vrátí Brenton Thwaites (Nightwing), Anna Diop (Starfire) nebo Ryan Potter (Beast Boy). Na HBO Max bychom se dalších dílů měli dočkat nejspíše během podzimních měsíců.

Těšíte se na další řadu Titans?

Diskuze /1

Lucille33

Zatanna?

8.5.2022 | 13:03:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze první řady

Edňáci hodnotí první sérii Titans

Edňáci hodnotí první sérii Titans

První série nového seriálu stanice DC Universe je za námi a někteří redaktoři se proto rozhodli podělit se o své dojmy. Nalákají vás na sledování Titans, nebo se jim úvodní řada nelíbila?

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama