Zdroj: NBC
Čeká nás týdenní pauza, a tak neváhejte a zjistěte, na co se můžete příště těšit. Tentokrát se budou řešit tajemství, které neskrývá jenom William.
Zdroj: NBC
6 sezón | NBC | 43 minut
This Is Us se vrací zpátky. Tentokrát nikoliv v televizní podobě, ale v poslechové a zavítá do všech podcastových aplikací pod doménou That Was Us. Za vzpomínkami se budou vracet Mandy Moore, Sterling K. Brown a Chris Sullivan.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2016 | Ukončeno
6 sezón
| NBC
| 43 minut
Amazon Prime Video
Seriál This Is Us se soustředí na skupinku několika lidí, kteří mají něco společného. Jejich životy se ale začnou proplétat velmi zvláštními způsoby.
Obsazení:Sterling K. Brown (Randall Pearson), Milo Ventimiglia (Jack Pearson), Mandy Moore (Rebecca Pearson), Chrissy Metz (Kate Pearson), Justin Hartley (Kevin Pearson), Susan Kelechi Watson (Beth Pearson), Chris Sullivan (Toby Damon), Ron Cephas Jones (William Hill), Jon Huertas (Miguel), Alexandra Breckenridge (Sophie), Milana Vayntrub (Sloane Sandburg), Eris Baker (Tess Pearson), Lyric Ross (Deja), Faithe Herman (Annie Pearson), Melanie Liburd (Zoe)
(více)
Diskuze /9
Raya
Achjo neví někdo kdy by se moli objevit titulky k 5. dílu ? Čekám na ně jako na smilování, dávno už vyšel šestý díl a pořád nic …
#2 Kubc6aKubc6a webmaster
#1 Raya: No, bohuzel. Český prekladatel se na to vykašlal, a tak se čeká na slovenské titulky. Ihned potom, co vyjdou, se tu objeví odkaz.
#3 RayaRaya
#2 Kubc6a: Škoda, že i ty slovenský jim hrozně dlouho :/ ale tak zase alespoň nějaký. Jestli se na to nevyprdnou i tam :D
#4 Kubc6aKubc6a webmaster
#3 Raya: Ono to přece jenom není lehké. Překlad zabere spoustu práce – hlavně časování je peklo pokud je špatná předloha – překládá to jeden člověk a nedostává za to zaplaceno (možná), a navíc to dělá ve svém volném čase, takže titulky určitě budou jenom se zpožděním.
Kate.elf
je to moc hezký seriál…jsem moc ráda aspoň za ty slovenské titulky a klidně si na ně i počkám delší dobu…postavy jsou ukecané :-)
Cinkitoo
Já jsem nedočkavě začala koukat bez nich. Občas mi teda něco uteče, ale postupem času je to lepší a lepší. Takže vlastně vítězství :D
Raya
Já to bez titulek taky zvládám, ale je to s nima takový pohodlnější :D a přece jenom mám mezitím těch seriálů na koukání víc tak že si i počkám :D
gina333
prosim vas, kedy uz budu titulky.? som vdacna, ze ich niekto vobec zacal robit, ale ked uz zacal tak preco nepokracuje ???
Raya
jste si jistí, že ty slovenský titulky někdy budou ?