Tokyo Vice
94/100 - 16×

Tokyo Vice

V pozdních 90. letech se americký novinář Jake Adelstein přesouvá do Tokia, aby se připojil k zaměstnancům hlavních japonských novin jako jejich první cizinecký reportér. Pod svá křídla ho vezme zkušený detektiv z mravnostního a Jake začíná prozkoumávat temný a nebezpečný svět japonské jakuzy. Založeno na stejnojmenném memoáru od Jakea Adelsteina.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 55 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Ansel Elgort (Jake Adelstein), Ken Watanabe (Hiroto Katagiri), Rachel Keller (Samantha Porter), Rinko Kikuchi (Emi Maruyama), Show Kasamatsu (Sato), Hideaki Ito (Jin Miyamoto), Ella Rumpf (Polina), Tomohisa Yamashita (Akira)

S01E01: The Test

S01E01: The Test

Jake Adelstein je zaměstnán jako první americký kriminální reportér pro Meičó Šinbun a je ihned pověřen dvěma případy, které spolu na první pohled nesouvisejí, ale brzy se kvůli nim octne v sázce jeho kariéra a také život, jelikož si je začne spojovat.

cz sk
7.4.2022
58 minut

Základní info:

Režie: Michael Mann
Scénář: J. T. Rogers

Hrají: Ansel Elgort (Jake Adelstein), Ken Watanabe (Hiroto Katagiri), Rachel Keller (Samantha Porter), Rinko Kikuchi (Emi Maruyama), Hideaki Itô (Jin Miyamoto), Shô Kasamatsu (Sato), Ella Rumpf (Polina), Kosuke Tanaka (Tintin), Takaki Uda (Trendy), Shun Sugata (Hitoshi Ishida), Hagiwara Masato (Duke), Masoyoshi Haneda (Yoshihiro Kume), Toyohara Kosuke (Baku), Nobushige Suematsu (Gen), Eugene Nomura (Kobayashi), Kazuya Tanabe (Yabuki),…

Foto: HBO

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bobr007SVK

velmi dobre

10.4.2022 | 19:49:55
Kafka Tamura

To když v zemi, kde je Yakuza tabu a něco jako VRAŽDA neexistuje, ani když má mrtvola na ulici zapichlou čepel v hrudníku, začne jeden gaijin Jake “Baby Driver“ v roli ambiciózního investigativního novináře kopat do vosího hnízda. To si ho klan zavolá na kobereček a po dobrém se mu snaží domluvit, ať toho nechá nebo už nebudou tak shovívaví. Jake si potřebuje vzít čas na rozmyšlenou počas jedné cigarety a my se mezitím v tomto úvodu vrátíme o dva roky zpět, abysme se podívali, jak to všechno začalo.
Velmi milé překvapení, o kterém jsem neměl do premiéry ani páru. A jako dřívějšího japanofilmofila hned zaháčkovalo. Skvělé filmové zpracování – po přečtení „režie“ v závěrečných titulcích už bylo jasno. Rinko Kikuči taky milé překvápko, i když mi tak připomněla, jak všichni stárneme.

8.4.2022 | 19:26:13
ked

Fajn začátek.

8.4.2022 | 13:22:54

Stav titulků

Epizoda S01E08: Yoshino

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama