The Tomorrow People
86/100 - 114×

The Tomorrow People

Jsou dalším stupněm v evoluci lidské rasy, generace lidí s nadpřirozenými schopnostmi – the Tomorrow People (Lidé zítřka). Boj skupiny teenagerů v čele s Stephanem Jamesonem proti polovojenské skupině vědců, jenž si říká Ultra. Podaří se Stephanovi odhalit tajemství ohledně otcova záhadného zmizení? Podaří se mu a jeho kamarádům vyhrát nad Dr. Jedikiahem Pricem?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
hrají
Peyton List (Cara Coburn), Robbie Amell (Stephen Jameson), Madeleine Mantock (Astrid Finch), Mark Pellegrino (Dr. Jedikiah Price), Luke Mitchell (John Young),

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Poté co Stephen Jameson začne slyšet hlasy a probouzet se na neznámých místech, začne zpochybňovat své duševní zdraví. V zoufalství se rozhodne poslechnout jeden z hlasů ve své hlavě, ten ho dovede k prvnímu setkání s The Tomorrow People – s Johnem, Carou a Russellem. The Tomorrow People, skupina geneticky vyspělejších lidí, kteří ovládají telekinezi, teleportaci a telepatii. Zde se Stephen dozvídá, že jsou loveni polovojenskou skupinu vědců, kteří si říkají Ultra. Skupina Ultra je vedena Dr. Jedikiahem Pricem. Stephen také odhaluje pravdu o záhadném otcově zmizení.

cz sk
10.10.2013
2 320 000
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Rozjezd nebyl špatný, ale podle mě až moc přetažený za uši. Robbie Amell je stejné pako, jaké býval jeho bráchanec Stephen Amell v Arrow, ale to se zpraví. Podle mě až moc dynamiky bylo a hodně rychlé vsunutí do děje. Opět první dojem kazí stanice CW, ale na to se podle mě dá taky zvyknout. :) Ale rozhodně tomu dávám šanci, myslím, že to má potenciál. :)

admin
12.10.2013 | 14:25:15
Kothy

Dobry rozjezd ;)

11.10.2013 | 23:35:55

Stav překladu

Epizoda S01E22: Son of Man

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás překládá cwzone.cz

Po zhlédnutí epizody ji nezapomeňte ohodnotit.


Celý seriál poté můžete ohodnotit zde.

Hlídejte si nás

Reklama

Momentka

Momentka

Oslavenci

Filtr seriálů
Reklama