The Tomorrow People
86/100 - 114×

The Tomorrow People

Jsou dalším stupněm v evoluci lidské rasy, generace lidí s nadpřirozenými schopnostmi – the Tomorrow People (Lidé zítřka). Boj skupiny teenagerů v čele s Stephanem Jamesonem proti polovojenské skupině vědců, jenž si říká Ultra. Podaří se Stephanovi odhalit tajemství ohledně otcova záhadného zmizení? Podaří se mu a jeho kamarádům vyhrát nad Dr. Jedikiahem Pricem?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
hrají
Peyton List (Cara Coburn), Robbie Amell (Stephen Jameson), Madeleine Mantock (Astrid Finch), Mark Pellegrino (Dr. Jedikiah Price), Luke Mitchell (John Young),

S01E22: Son of Man

S01E22: Son of Man

Russell si uvědomí, že spolčení se Zakladatelem byla chyba. Snaží se to napravit tím, že zachrání Caru před ULTROU. Stephenovi je jasné, že právě on bude muset zničit stroj a zachránit lidstvo, jenže se obává, že je příliš pozdě. Russell příchází s plánem jak Stephenovi pomoci, bude však potřebovat pomoc všech i Johna a Astrid, aby to vyšlo. Jedikiah nabízí Johnovi společnou spolupráci.

cz sk
6.5.2014
1 010 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dannymoro58

super seriál, škoda že s tím skončili:/

redaktor
30.11.2017 | 0:10:03
pindajara

Nebudu tu hodnotit tento díl, ale zhodnotím tu celý seriál. Díl byl skoro o ničem, na to, že to mělo být finále celého seriálu. Na tento seriál jsem se chtěl už delší dobu podívat, ale až když to začal vysílat Fanda, tak jsem se k tomu odhodlal. Od seriálu jsem naprosto nečekal, i když jsem věděl, že v něm hraje Robbie Amell, bratranec známějšího Stephena a také Luke Mitchell z Agentů. Celou dobu jsem vážně netušil čemu mám věřit, protože každé rozhodnutí bylo velmi překvapující, například když Stephen našel otcovo zmražené tělo. Nejzábavnější postava byl Russel, u každého jeho vtípku jsem se bavil. Ze začátku jsem vážně nemusel Hillary, ale postupem času jsem si oblíbil, navíc když jí hrála Alexa Vega. A proto mě velmi nasralo, když jí zabili. Věřím, že kdyby seriál dostal 2. sérii, tak, že by se jí Stephen spolu s novou schopností pokusil nějak přivést zpátky. Navíc po finále se naskytlo mnoho nezodpověděných otázek. Doufám, že se CW přehodnotí své stanovisko a seriál obnoví.

12.8.2015 | 0:42:48
Remi91

Hned na začátku řeknu, že jsem této light verzi X-menů postupem času propadl. Kdo by to řekl, po té nemasné a neslané první třetině seriálu. Proto mě nesmírně irituje krok stanice, jenž tento parasvět poslala do věčných lovišť. A proč se mi seriál libil, když jsme zde opět měli možnost vidět hromadu mladých a krásných lidí, kteří se snaží najít vhodné protějšky na nějaké to povyražení? Inu, těch důvodu je víc. S postupem času celý děj opravdu gradoval. Dostavilo se pár zajímavých zvratů (kdo čekal, že bude paranormál i matka Stephena?), herci získali mé sympatie a byli představeny i kvalitní a správně cvaklí padouši. Čemu ale kvituji nejvíc, je krok CW, kdy stále častěji do svých seriálů přidává postavy, které nejsou pouze černobílé. Dočkali jsme se okamžiků, kdy správňáci také vyřeší problém nekompromisně a i celkem drsně (John, Cara). Za to jsem velmi rád, když se kladné postavy nebojí jít tvrdě za tím, co je správné a co je nejlepší pro všechny, i když to znamená někomu natrhnout prd*l. Žádné dušinovské komplexy, snad kromě finálního rozhodnutí Stephen nepřeměnit se na killing machine. Suma sumárum, TTP je, tedy byl, rozhodně jedním z nejpovedenějších novinek seriálové sezóny 2013. Uvidíme, zda CW nepřehodnotí své stanovisko a nedá tomuto světu ještě druhou šanci.

21.5.2014 | 17:16:56
Kothy

Konecne to skoncilo.Finale bylo trochu jine, nez sem cekal, ale dobre. Skoncilo to hodne otevrene…

11.5.2014 | 15:50:29
GreenArrowCZ

Seriál byl ukončen ale stejně tam je tolik možností pokračovaní…

Dávám tak málo % protože to není finále.. Nikdo neví jak to dopadne.. Fakt miluju takovýhle „ukončení“…

9.5.2014 | 23:28:52
Nika

Opravdu doufám, že bude další serie!!! Takhle nakousnout další děj a nedat další serii to snad ani nejde! Prostě musí být další!!!

6.5.2014 | 12:19:52
Vegen

Byla to dobrá epizoda, ale od finále bych čekal víc :-)

6.5.2014 | 7:43:33

Stav překladu

Epizoda S01E22: Son of Man

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás překládá cwzone.cz

Po zhlédnutí epizody ji nezapomeňte ohodnotit.


Celý seriál poté můžete ohodnotit zde.

Hlídejte si nás

Reklama

Momentka

Momentka

Oslavenci

Filtr seriálů
Reklama