The Tomorrow People
86/100 - 114×

The Tomorrow People

Jsou dalším stupněm v evoluci lidské rasy, generace lidí s nadpřirozenými schopnostmi – the Tomorrow People (Lidé zítřka). Boj skupiny teenagerů v čele s Stephanem Jamesonem proti polovojenské skupině vědců, jenž si říká Ultra. Podaří se Stephanovi odhalit tajemství ohledně otcova záhadného zmizení? Podaří se mu a jeho kamarádům vyhrát nad Dr. Jedikiahem Pricem?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
hrají
Peyton List (Cara Coburn), Robbie Amell (Stephen Jameson), Madeleine Mantock (Astrid Finch), Mark Pellegrino (Dr. Jedikiah Price), Luke Mitchell (John Young),

TTP zrušeno

TTP zrušeno

Stanice The CW dnes oznámila zrušení hned několika seriálů, mezi kterými je i seriál The Tomorrow People. Seriál, který odstartoval s poměrně slušnou sledovaností kolem 2 miliónů se díky přesunu na pondělí propadl pod 1 milion diváků, což bylo pravděpodobně důvodem jeho zrušení.

Bude Vám seriál chybět, nebo jste jeho zrušení čekali?

6 13
8.5.2014

Diskuze /53

Nika

Proč? Proč? Proč!!! to nemohli místo toho zrušit debilní The 100 nebo Beauty and the beast? myslím, že TTP mělo ještě co nabýdnout! Obzvlášť, když to skonšilo tak nadraka! John zpět věrný Jedikiahovi aniž by si cokoli pamatoval, jako takovejhle konec, to je opravdu naprd! Já chci 2 sezonu!!!

#2 arram #21 kneznaL
8.5.2014 | 23:34:26
arram

#1 Nika: Jo můj člověk! Nechápu jak mohli obnovit The 100 TTP je oproti tomu daleko lepší!

čestný člen redakce
8.5.2014 | 23:36:40
Fifipek

škoda, ale dalo se to očekávat :( No tak snad Peyton List obsadí někde jinde :D

8.5.2014 | 23:49:21
DexTeR_X5

Pozerával som to hlavne kvôli Markovi, keďže som si ho obľúbil zo Supernatural, takže seriál to bol dobrý, ale smútiť nesmútim, asi začnem pozerať Being Human, tam ževraj hraje upíra.

8.5.2014 | 23:51:49
WhiteSparkle

Strašně mě to mrzí, TTP bylo postupem času lepší a lepší, tak nechápu, že se v USA neuchytilo. Na druhou stranu jsem ráda za obnovení The 100, mě tenhle seriál prostě baví a zamilovala jsem si ho. Ovšem zrušení TTP CWíčku neodpustím, zvlášť, když dali zelenou další řadě Beauty and the Beast. WTF??!

8.5.2014 | 23:53:52
Avari

Za tyhle konce by se mělo střílet. Buď seriál jasně ukončím a zruším nebo v něm pokračuji. Beauty and the beast je výsměch a zvládl jsem jen pár dílů. The 100 není špatné a na poměry CW poměrně špinavé.

#7 Dragon94
9.5.2014 | 5:54:49
Dragon94

#6 Avari: Konec byl dobrý … jen si musíte odmyslet těch posledních 7 minut, kde se jen vytvářela plocha pro případné pokračování… V tom nevidím problém, ale zrušení mě fakt nasralo !

9.5.2014 | 6:18:03
CalimëIsil

Upřímě, čekala jsem to… Ale také musím říct, že jsem se na seriál koukala už jenom ze setrvačnosti, hodně věcí tam nedávalo smysl a bylo ke konci vidět, jak bojují o sledovanost. A jsem ráda za obnovení The 100, bez toho už nedokážu žít ;D :3

9.5.2014 | 7:06:53
teenwolfes

Čekala jsem to ale je mi to líto byl to super serial.

9.5.2014 | 9:07:50
Nika

Jinak pokud by někdo chtěl ještě bojovat o záchranu TTP tak má tady možnost: https://www.change.org/…econd-season nejsem si jistá, jestli to pomůže, ale určitě to neuškodí, když to podepíšeme ;) ztratit tím nic nemůžeme, jenom získat! :)

9.5.2014 | 9:38:51
Cheera

škoda… prečo všetky dobré seriály rušia? :( Ja som to začala pozerať hlavne kvôli Amellovi lebo má pekného bratranca ;) ale aj kvôli Markovi ktorého som si obľúbila zo SPN :(

9.5.2014 | 9:39:43
Lortis

Docela jsem to čekal, nebo spíš lépe řečeno mě to zas tak moc nepřekvapuje. Tenhle seriál určitě nepatřil mezi ty lepší, sledoval jsem ho (ke konci už taky ne) jenom abych zabil volný chvíle :)

9.5.2014 | 9:53:58
Xavik

Já to čekal, seriál na dlouhé udržení podle mě neměl. Jednalo se o strašně rozpačitý seriál, který neměl příliš dobrých epizod. Největší mínus byla volba herců, tam se snad netrefili ani do jedné role.

#15 Nika #16 SerFirox
admin
9.5.2014 | 11:01:47
Nika

#14 Xavik: Mě herci zas tak nevadili – Mark Pelligrino as Jedikiah byl podlemě nejlíp obsazenej ze všech herců, Aaron Yoo as Russell s Luckem Mitchellem as John byli taky dost dobří, ale podle mě to zvorali s představiteli Stephena, Cary, Stephenova otce a toho „founder“ nebo jak si to říkal ten hlavní záporák, tihle mi opravdu nesedli. Jedikiah a John byli dost dobří. Kdyby se to tolik nezaměřovalo na Stephena a jeho familii tak by seriál měl mnohem větší úspěch. Když se totiž podíváte na sledovanost, zjistíte, že díli zaměřené jen na Stephena mají nižší sledovanost než díli zaměřené na Johna a Jedikiaha. Kdyby si tohle CW uvědomilo, tak mohli aspoň zkusit udělat druhou sezonu (aspoň jako mind-season) kde by tu chybu zkusili napravit. Nezaměřili by seriál na Stephena ale na ostatí a myslím, že by to mělo mnohem větší sledovanost.

#24 CalimëIsil
9.5.2014 | 11:37:19
SerFirox

#14 Xavik: Třeba TVD nemá vůbec žádný dobrý epizody a už dostalo 6 sérii :D Jen ta sledovanost v tom má prsty no, ale i když ta sledovanost u TVD jde taky z kopce dolů.

#20 ThereSSa7
9.5.2014 | 12:30:13
RubinaRubrus

To si ze mě děláte prddel? proč zrovna tenhle seriál … proč nemohli nějakej trapnej na co se nikdo nedívá nebo to vubec nedává smysl .. The Tomorrow People je mezi nejlepšíma seriálama ! nechápu jak to mohli zrušit ..... to ať radši zruší The 100 nebo Dr. Who co je to za debilovinu to je nejvetší debilovina kterou jsem viděla , jako vážně to je takovej trapas … BOŽE .. !

#18 Aleais #24 CalimëIsil #25 majka147
9.5.2014 | 13:43:24
Aleais

Predpokladala som, že sa to stane. Na jednej strane som rada, že nebudem musieť doháňať ďalšiu sériu, lebo asi polovica 1.série mi chýba, čo na to nemám čas, ale úprimne, ak by to bolo až tak úžasné, že by mi to bralo dych, tak nemám problém to dohnať rýchlosťou blesku, koniec koncov, Grimma som objavila niekedy v polovici apríla a už som dohnala uňho všetky odvysielané diely. Tu som mala pocit, že sa to točí dookola to isté a častokrát to nedávalo zmysel, ale ťažko súdiť, keď ma ešte polovica série čaká. No ja to určite dopozerám, niekedy v lete. Ale nerozumiem ako mohli povoliť ďalšiu sériu seriálu, ktorý sa ešte ani poriadne nerozbehol a pozerám, že sotva 8.epizóda bola, čiže vlastne neukázal ešte všetko a už má schválenú 2.sériu, myslím tým seriál The 100. Nevidela som ho, nechcem teda kritizovať a vravieť, že je zlý, ale len na margo toho že ani polovica série nie je za ním a už je obnovený. Druhá vec Beauty and the Beast už presunuli na leto, evidentne má malú sledovanosť, no zdá sa, že za ním je akási veľká loby, keď ho chcú tiež obnoviť, pritom ide dolu kopcom. Chcem síce dopozerať aj 2.sériu, keď som s tým začala, ale nie je to bohviečo.

#17 RubinaRubrus: To si snáď robíš srandu, že aby zrušili Doctora Who, však?!!! Po prvé, ten seriál ma 50 ročnú tradíciu a je jedným z najúspešnejších seriálov, po druhé, je to britský seriál a s americkou stanicou CW nič nemá spoločné. Ale takto nakydať na DW, pochybujem, že si ten seriál vôbec niekedy videla, keď sa o ňom tak vyjadruješ.

9.5.2014 | 14:29:42
YamataNoOrochi

Jak jsem napsala už u Star-Crossed, tento seriál (a myslím, že scénáristé dělali v obou případech ústupky kde mohli xD) je na americké poměry „divný“ (rozuměj, občas musíš u TV bedny i zapnout mozek) a to není populární. Ať žijí talk-show a dementní soutěže… Ještě že alespoň na seriály typu Falling Skies, Defiance a podobné věci si udělají čas i „nehloupí“ lidé, které tyhle žánry baví a my ve světě se svezeme s nimi, když hledáme o krapítek víc, než puberťáckou love story :-)

9.5.2014 | 15:30:45
ThereSSa7

#16 SerFirox: Přesně. Hlavně, že obnoví TVD, kde se už nic nového nedá čekat a je to trapné :(

#52 RoseMary
9.5.2014 | 16:49:21
kneznaL

#1 Nika: Ten spojler fakt být nemusel :-( Jinak jsem taky naštvaná. takové kraviny jako Beauty, The 100 a Hart of Dixie obnoví a tohle ne… Sice jsem to celkem čekala, schylovalo se k tomu, ale stejně jsem v koutku duše doufala, že to tak nedopadne a dají tomu aspoň ještě jednu řadu, aby se to nějak dobře a důstojně zakončilo

#27 Nika
9.5.2014 | 16:54:12
Majdalenka

Ach jo:( TVD je už snůškou nesmyslů a přeplácanosti a dostalo to další řadu? TTP mě hodně bavil, Jiný seriály by si zasloužili stopku víc

9.5.2014 | 18:26:08
Lumicko

Do pi****… Jeden z najlepsich serial ktory kedy bol!!!… A samozrejme ze ho zrusia!!! A samozrejme ze museli obnovit bullshit jak Beauty and Beast atd… Co do p*** je zle s tymto svetom??? :(… PRECOOOOOO???!!!!

Debilny rating system CW… Tomorrow People mali lepsie cisla nez beauty and beast a Heart of Dixie a aj tak tieto obnovia… tvl srsly..

9.5.2014 | 18:39:19
CalimëIsil

#15 Nika: souhlasím, Stephen a Cara byli obsazení opravdu špatně. Caru jsem z hloubi duše nenáviděla a když měla umřít, už jsem si říkala, no tak konečně, a on takovej bullshit k hodnocení musím říct, že seriál byl hrozně zmatený, všimla jsem si několika opravdu závažných chyb v ději (proč se věc stala zrovna tak jak se stala, příklad Hillary) a přiznám se, netuším, co to bylo za zápletku se Zakladatelem. Prostě jeden velký zmatek (chápu, třeba v Doctorovi je taky zmatek, ale je to něco jiného. tam je to tak záměrně, v TTP se ale člověk neměl ztrácet v ději). (omlouvám se za případné spoilery)

#17 RubinaRubrus: vážně??? Jako fakt??? nechci se hádat, ale není to trochu povrchní a agresivní hodnocení? názor je názor, ale když vědomě urážíš lidi, tak slušně ;)

9.5.2014 | 21:25:14
majka147

Niéé . Prečo nieje prvý apríl ? Toto musí byť len žart. Nemôžu to myslieť vážne :( A TVD nemám rada. Takéto seriály sa úplne premnožili. Všade samí upíri a vlkodlaci a keď už príde nejaký zaujímavejší seriál tak ho zrušia :( Ešte že mi na Cw-čku ostal ten Arrow a na NBC Grimm :) Ale mi bude chýbať seriál a neviem čo teraz namiesto neho pozerať. Poznáte niekto podobný seriál ako TTP? (Nemyslím ten starý TTP)

#17 RubinaRubrus: Doctor Who je klasika mám tento seriál rada (aj keď mi Smith trochu nesedel) a podľa mňa najlepší britský seriál. Kto nemá rad sci-fi nepochopí :)

9.5.2014 | 21:46:01
Cheera

:( a tak pekne sa to začalo rozbiehať :/ hlavne Stephen a jeho schopnosti :( dúfam že seriál odkúpi nakoniec iná stanica… prosíííím :(

9.5.2014 | 22:15:07
Nika

#21 kneznaL: Spoileri jsou povolené 48 hodin po odvysílání premiéry, to že si čteš dyskuze které patří už k poodvysílaným dílům, ne tam kde se dohadujeme co se stane nebo nestane, tak za to já vážně nemůžu. Příště si čti tyhle věci až po shlédnutí aktuálního dílu, protože nepsanej kodex kterej tak nějak platí po celím světě o spoilerech je, že se nesmí spoilerovat dřív jak 48 hodin po odvisílání. Já ten můj spoiler napsala cca 90 hodin po odvysílání, takže jako hřích mi to opravdu nepříde.

10.5.2014 | 1:15:20
Dianka.DL

No.. Hlavně, že taková stupidita jako Beauty and the Beast pokračuje… Škoda otevřeného konce. Seriál bude chybět :/

#29 Nika
10.5.2014 | 10:57:57
Nika

#28 Dianka.DL: souhlasím, taky nechápu proč dosto šanci Beauty and the beast když to má tak nízkou sledovanost :(

10.5.2014 | 14:23:01
Skarbax

No podle mě to nebylo, zase kdoví jak úžasné. Rozhodně to nedosahuje kvalit jako, Falling Skies, Game of Thrones, Walking Dead, Suits nebo Vikingů. Poměrně zmatené. Jak se psalo výše postavy Stephena a Cary byly vážně hodně nesympatické a otravné. A ten konec dle mého názoru docela odporné klišé. Ta záchrana Cary? A jak si po 3 větách Stephen s Russlem plácal po zádech, po tom co je zradil? ehmm :D :D Na Druhou stranu zase musím podotknout, že měl určitý potenciál a jsou tu i horší braky jako třeba Beauty and Beast, jak je psáno výše a i jiné :)

Musíme souhlasit s RubinouRubrus :) Doctor Who je podle mě skutečně něco příšerného. Mám velmi rád scifi i fantasy, a zkouknul jsem i opravdu strašná béčka. Celkově toho mám z těchto žánrů načteno a nakoukáno neskutečné množství. Spočítal bych ovšem na prstech jedné ruky, kdy to bylo tak otřesné, že jsem to prostě nevydržel a musel přestat. Mezi těch pár unikátů patří právě Doctor Who a jeho spinoff Torchwood. U obou jsem vydržel přibližně 30 minut, více nešlo. Produkce nejspíše nulová, muzika(která dělá i 50% fimu) je opravdu otřesná. Herci více nesympatičtí asi být nemůžou. Efekty a masky, dělali nejspíše žáci první třídy. A ta kamera? Bože Ta Kamera, líp by to snad zvládl natočit i nějaký pozérek se svým iPhonem. Příběh?- Naprosto šílený. Humor?- Ano asi jednou jsem se lehce pousmál. Závěrem: podle mě to je jako když si člověk představí Stopařův průvodce po Galaxii, s rozpočtem 5.tisíc dolarů na epizodu a naprosto bez onoho humoru, kvůli kterému se na Stopařova průvodce díváme. Nechápu jak se to může líbit tolika lidem…

#31 Fifipek #32 Nika
10.5.2014 | 19:30:03
Fifipek

#30 Skarbax: Ono to s těmi britskými seriály obecně je hodně těžké, ten rozpočet tam bývá často slabý a mě osobně to hodně vadí…což se týče Torchwoodu, tak vyšla série Miracle Day, na kterou se dá koukat i bez znalosti těch sérií předtím jako samostatný blok. Dali do ní hodně peněz a koukat se na ní dá moc dobře :) Jinak doporučuji Farscape, pokud jsi neviděl. Musíš teda přežít prvních pár nudných dílů, ale co nastane pak je pecka neskutečná a série od série lepší…vyhrálo to spoustu cen ve své době a pokud se nepletu, tak je to nejdražší australský seriál všech dob :)

#33 Skarbax
11.5.2014 | 12:17:07
Nika

#30 Skarbax: Máš pravdu s tím, že se TTP nemůže srovnávat s GoT, Falling skies, TWD a jimi podobnými. Jenomže toto jsou seriáli od stanic jako BBC A., SyFy, AMC, FOX, CBS, NBS… s těma se CW nemůže v žádném případě srovnávat, ani rozpočtem, ani sledovaností. To co CW považuje za velkej úspěch se sledovaností (např 2,2 – a to má jenom TVD a Supernatural a u posledních dílů už obada klesli pod 2,0) tak u těch ostatních jsou takovéto výsledky u nejhorších seriálů které vysílají a rating který je pro CW normální (0,7 – 1,2) berou tyto stanice jako podmět pro okamžité zrušení. Příklady ratingů u nej seriálů na jiných stanicích (vždy z posledního odvysílaného dílu)GoT – 7,1, The Walking dead – 15,7 , Falling skies – 3,7 , Vikings 3,3 , Suits – 2,5. Takže nemůžeš to srovnávat s ostatníma stanicema. Musíš to brát podle čísel CW – a podle těch to zas tak špatný nebylo jelikož Beauty and the beast mělo stejné výsledky a dostalo další serii narozdíl od TTP a S-C.

11.5.2014 | 12:29:40
Skarbax

#31 Fifipek: Dík za typ, o Farscape jsem slyšel a asi to opravdu konečně prubnu. Jen ten Doctor who mi prostě do hlavy nejde. Zmáknul jsem i celou SG-1, která je v porovnání s Atlantisem nebo Universe, někde úplně jinde. Dokonce i Andromedu :D, u které byly některé díly vážně hodně velká slabota. Ale ten Doctor…pro mě nepochopitelné :D

Nika: Samozřejmě máš pravdu, já to bral čistě z pohledu diváckých požitků ;) A soudě čistě dle nich TTP není zase nic úžasného. Beauty and the Beast asi tlačí někdo z produkce :) BTW- WD má 15,7? Tak to jiný pán, oproti všem ostatním :D

#34 Fifipek #35 Nika
11.5.2014 | 14:37:06
Fifipek

#33 Skarbax: Navíc dvě hlavní postavy hrají v posledních sériích SG –1 :) Claudia Black a Ben Bowder a jeho postava ve Farscape je prostě parádní :) Jak říkám, prvních pár dílů musíš přetrpět (v dnešní době nemyslitelné), ale pak se to rozjede a stojí to za to :)

#40 Skarbax
11.5.2014 | 15:46:39
Nika

#33 Skarbax: WD má standardně 12,5 ale poslední díl poslední série (která zatím byla odvysílaná – 4×16) měla opravdu 15 700 000 diváků :D což je fakt něco :D

#36 Skarbax
11.5.2014 | 16:13:26
Skarbax

#35 Nika: Já se vlastně, ani moc nedivím. WD je dle mého názoru, prostě super. Zbožňuje to i moje matka a to už o něčem svědčí :D

12.5.2014 | 3:01:16
KoFFiZoD

Dragon94 ty chytráku a ty myslíš, že oni ten seriál chtěli zrušit? nemůžou za to, že seriál dále nebudou vysílat…takže kecy o tom s tím koncem si nechej :-) když nevíš tak nepiš :-)

  • bohužel, i když sem v to nedoufal jsem myslel, že se to stane…možná, že kdyby nepřesunuli ten seriál z toho čtvrtka na to pondělí či co, tak by jsme se dočkali 2 řady ale bohužel…zrovna když se to začalo tak rozjíždět…bylo to lepší a lepší…

tak když už nic, tak honem ať ho obsadí v Arrow :D

#38 Gambri #42 Dragon94
12.5.2014 | 7:56:09
Gambri

#37 KoFFiZoD: to by bolo zaujímavé pridať hercov s ttp do arrow

12.5.2014 | 16:35:06
Science Fiction

No to zrušení mě fakt mrzí a zvlášť po tom konci … Seriál mě docela bavil.

12.5.2014 | 17:05:36
Skarbax

#34 Fifipek: Bohužel to Farscape nemůžu nikde najít online, jen v angličitně přes přehrávače Novamov atd…a to se pořád seká. Ani ta angličitna by mi nevadila, kdyby to jelo, ale v minutě se to 4× sekne. Nevíš kde bych to mohl najít online ?

13.5.2014 | 0:13:14
Klaroline!!=)

Udivuje mě, jak tu všichni začnou kritizovat jiné seriály, když se zruší ten jejich. Vzpamazujte se! Někteří lidé mají ty seriály rádi. (Nemyslím teď sebe) To že se vám zruší seriál neznamená že jsou všichni ostatní okolo na h**vno. Ty seriály mají prostě lepší námět, jsou už klasika a nebo prostě magnet (viz TVD pro holky) Zrušily mi 3 seriály a byla jsem naštvaná, s.odstupem času mi ale došlo, že bylo v.mnoha případech lepší seriál radši ukončit. Někdy hold zklamou scénáristi a někdy je to čistě o sledovamosti.

13.5.2014 | 10:35:39
Dragon94

#37 KoFFiZoD: Ty si fakt idiot… Já vůbec nekritizuju konec. Naopak jsem napsal, že byl dobrý. Jen jsem napsal lidem co ho kritizují za to, že je otevřený. Že děj série byl uzavřený a otevřený bylo jen těch posledních 7 minut, jenž tam byli pro případnou druhou sérii.. a ty si klidně můžou lidi odmyslet a žít stím, že se nikdy nestali. Kde si vzal, že jsem si myslel, že ten seriál chtěli zrušit? Co to vůbec meleš za sračky ? :D Nespletl sis člověka na kterýho reaguješ?

14.5.2014 | 22:17:04
ccrazyjaney

Nečekala jsem to a štve mě to i po těch mnoho dnech. Podle mě měl seriál potenciál a navíc poslední epizody měly slušnou sledovanost. Bohužel CW poslední dobou nenabízí nic kvalitního. (když nepočítám The Originals, protože ten jediný seriál byl správný krok)

29.5.2014 | 8:51:27
Kelfa89

Konec super! aspoň že tak :)

3.6.2014 | 21:41:37
Gambri

Ale ten koniec kus nevyšiel pretože keď si poriadne všimnete fotku Cary tak pod ňou je napísane s kým spolupracovala a tam boli mená John Yong a Steven Jameson, takže keď si to John poriadne pozrie bude vedieť že s ňou dačo mal

6.6.2014 | 22:56:13
TamTo

Si ze mě dělaj srandu? Grrrr… člověk se konečně vrátí k seriálu, že bude mít na co koukat a ono tohle? Kam mám hodit atomovku… :/

17.6.2014 | 21:19:04
elli999

BOZE BUDE MI TO STRASNE CHYBAT, naco sa mam teraz pozerat vacsinou su len take uplne debilne serialy a tento co som ho pozerala den noc zrusili!!! ARE YOU FUCKING KIDDING ME????!!!!

24.7.2014 | 13:07:02
TomPETSCZ

Néé to né prosím já chci druhou sezonu !(Já chci milion sezon) Nééé Prosím.Já brečím :-( Můj nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejoblíbenější seriál !

20.5.2015 | 17:42:18
fantasy&sci-fi

Souhlasím se všemi v tom, že to byl super a nadějný seriál, ale beauty and the beast není tak příšerné jak se tvrdí. Mě se to zdá tak nastejno. Ale poslední dobou ruší super seriály i jiné stanice. Třeba Forever, the messengers, constantine…

15.6.2015 | 23:19:06
Mixša.94

Seriál se mi hned zalíbil a nechci ,aby skončil. Mohla by být i 2. řada, protože to skončilo debilně. Moje nejoblíbenější postavy jsou John a Stephen a nechci, aby John byl ten zlý. :(

17.6.2015 | 9:35:27
Cesc

Byl to parádní seriál s obrovskym potenciálem, štve mě, že musí skončit zrovna tenhle a jiný podprůměrný seriály se drží dál … nejvíc mě ale štve, že by o ukončení seriálu měli tvůrci seriálu dostat vědět už předem a natočit poslední díl tak, aby měl důstojnej konec … už mě štvou tyhle otevřený konce u seriálů, který se zruší! Fuck! -_-

4.7.2015 | 21:42:06
RoseMary

#20 ThereSSa7: podle meho nazoru tvd neni zas az tak spatny,ale kdybych mela vybirat mezi tvd a ttp,nemyslim si ze by tvd zvitezilo a i kdyz se na tvd koukam uz sedmy rok takprvni serie ttp je urcite mnohem lepsi nez celych sedm let the vampire diaries kde se omila to same dokola.

5.10.2015 | 18:41:31
EliškaTTP

Tenhle seriál jsem zkoukla jen za 3 dny. Zbožňuju ho. Asi že jsou tam ty milostné scény. Miluju Caru a Johna. Modlím se aby to obnovili!! není tak pozdě nebo ano. Upřímě seriály jako TVD nebo The 100 miluju ale tenhle teď taky!!! Ten konec se musí napravit. Jak tady už někdo psal kdyby tam nedávali ten konec tak by to bylo jiné, ale oni si mysleli že budou pokračovat. Nemám ráda nedokončené konce. Kéž by TTP pokračovalo to si teď přeju ze všeho nejvíce!!!

27.12.2015 | 0:17:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E22: Son of Man

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás překládá cwzone.cz

Po zhlédnutí epizody ji nezapomeňte ohodnotit.


Celý seriál poté můžete ohodnotit zde.

Hlídejte si nás

Reklama

Momentka

Momentka

Oslavenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama