The Tomorrow People Popis

The Tomorrow People

The Tomorrow People

Jsou dalším stupněm v evoluci lidské rasy, generace lidí s nadpřirozenými schopnostmi – the Tomorrow People (Lidé zítřka). Boj skupiny teenagerů v čele s Stephanem Jamesonem proti polovojenské skupině vědců, jenž si říká Ultra. Podaří se Stephanovi odhalit tajemství ohledně otcova záhadného zmizení? Podaří se mu a jeho kamarádům vyhrát nad Dr. Jedikiahem Pricem?

Jsou dalším stupněm v evoluci lidské rasy, generace lidí s nadpřirozenými schopnostmi – the Tomorrow People ( Lidé zítřka ). Stephen Jameson stojí mezi světem, který známe a světem budoucnosti. Ještě před rokem byl Stephan jenom obyčejný teenager, nyní však slyší hlasy a teleportuje se během spánku. Nyní však Stephanův problém přerostl v něco víc, než je jenom teenagerovská úzkost, a on tak začíná zpochybňovat své duševní zdraví. V zoufalosti se Stephen rozhodne poslechnout jeden hlas, který slyší a to ho přivede k prvnímu střetu s „Lidmi zítřka“ – Johnem, Carou a Russellem – pokročilou rasou, vybavenou schopnostmi telekineze, teleportace a telepatické komunikace. „Lidé zítřka“ jsou však loveni polovojenskou skupinou vědců známou jako Ultra. Tato skupina je vedena Dr. Jedikiahem Pricem a na „lidi zítřka“ pohlíží jako na velmi reálnou hrozbu jejich existence, na nepřátelský druh. Toto vede naši skupinu k tomu, aby se skryla v opuštěné stanici metra. Jedekiah nabídne Stephanovi šanci žít normální život s jeho rodinou a jeho nejlepší kamarádkou Astrid, výměnou za to, že mu pomůže izolovat a vyhladit „lidi zítřka“. Na straně druhé stojí Cara, John a Russell, kteří Stephanovi nabízejí jinou rodinu a domov kam skutečně patří. S neochotou se otočit zády k lidství nebo ke světě „lidí zítřka“ se Stephan vydává na svou vlastní cestu – na cestu, která mu pomůže odhalit tajemství ohledně otcova záhadného zmizení a která ho povede do neznámé budoucnosti „lidí zítřka“.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Katara

Každým dílem mě tento seriál více oslovuje.

4.2.2014 | 14:46:20
CalimëIsil

Přiznám se, koukám se na to jenom kvůli Johnovi :D

24.12.2013 | 13:02:02
thera

Nevím, asi jsem od toho čekala víc, někdy zkusím ještě pár epizod.

webmaster
19.11.2013 | 17:11:02
KevSpa

Další CW teen výplach mozku. Jedno velké klišé od začátku do konce, dialogy generované počítačem a vytuněnci v hlavních rolích.

webmaster, korektor
15.10.2013 | 10:11:47
2

Stav překladu

Epizoda S01E22: Son of Man

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás překládá cwzone.cz

Po zhlédnutí epizody ji nezapomeňte ohodnotit.


Celý seriál poté můžete ohodnotit zde.

Hlídejte si nás

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Oslavenci