The Tomorrow People Postavy

Postavy

 • Cara Coburn

  Cara Coburn

  Jedna z hlavních postav skupiny „Lidé zítřka“ a Johnova přítelkyně. Pravdu o svých schopnostech zjistila na střední škole, když se jí pokusil znásilnit jeden z jejích spolužáků a ona se musela bránit. Od té doby je na útěku, protože ji odvrhla i její vlastní rodina. Cara je také jedna z nejsilnějších telepatek, a proto je nepostradatelnou členkou skupiny.

  Sezóny 1
  2013 - 2014
 • Stephen Jameson

  Stephen Jameson

  Stephen od puberty navštěvoval několik psychiatrů, protože trpěl spánkovou poruchou, kterou nikdo nedokázal vysvětlit. Všechno se ale změnilo, když začal ve své hlavě slyšet hlas neznámé dívky. Ta se nakonec ukázala velmi skutečná a uvedla ho do světa lidí, kteří mají speciální schopnosti. Bohužel vše zkomplikovala skutečnost, že ve stejnou chvíli se mu dostala na stopu organizace ULTRA, která má za úkol takové lidi najít a zneškodnit je.

  Sezóny 1
  2013 - 2014
 • Astrid Finch

  Astrid Finch

  Stephenova nejlepší kamarádka a spolužačka. Nepřestala se s ním stýkat i poté co ho ostatní odvrhli, protože si mysleli, že se zbláznil. Přestože jí Stephen věří, tak se ji zatím neodvážil říct pravdu o jeho schopnostech, protože se bojí její reakce a nechce ji nijak ohrozit.

  Sezóny 1
  2013 - 2014
 • Dr. Jedikiah Price

  Dr. Jedikiah Price

  Strýc Stephena a vůdce skupiny ULTRA. Ta se snaží lidi se superschopnostmi pochytat a těchto schopností je zbavit. Vše konají proto, aby uchránili svět.

  Sezóny 1
  2013 - 2014
 • John Young

  John Young

  Vůdce skupiny „Lidé zítřka“. Vůdcem se stal poté, co ten předchozí záhadně zmizel. Role se ujal i přes to, že pro ni nemá vlohy. Jeho úkolem je ochránit lidi se superchopnostmi.

  Sezóny 1
  2013 - 2014
 • Russell Kwon

  Russell Kwon

  Člen skupiny „Lidé zítřka“, který se zaměřuje na krádeže a shánění materiálu pro ostatní. V jeho úkolech mu dost pomáhá, že se dřív živil jako hazardní hráč a zloděj.

  Sezóny 1
  2013 - 2014

Stav překladu

Epizoda S01E22: Son of Man

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás překládá cwzone.cz

Po zhlédnutí epizody ji nezapomeňte ohodnotit.


Celý seriál poté můžete ohodnotit zde.

Hlídejte si nás

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Oslavenci