Top Gear
98/100 - 79×

Top Gear

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May v zábavném pořadu o autech a všem co s nimi souvisí. Seriál se těší velké divácké oblíbenosti i mimo okruh auto-moto fanoušků díky servírovaným velkým porcím suchého anglického humoru sehraných moderátorů a někdy skutečně ztřeštěným nápadům na způsob testování nových aut.

VB | 2002 | Pauza
vysílání
24 sezón | BBC Two | 60 minut


BBC bez Top Gear? Mínus 4 milióny diváků

BBC bez Top Gear? Mínus 4 milióny diváků

Dalo se to čekat. Bez pravidelné nedělní dávky emocí se diváci Top Gear rozhodli strávit čas jiným způsobem a BBC díky tomu přišla téměř o 4 milióny ve sledovanosti. Zatímco poslední díl z předminulé neděle vidělo 5,1 miliónů diváků, reprízu dokumentu Red Arrows, vysílanou místo zrušené epizody, si nenechalo ujít pouze 1,3 miliónů diváků.


9 0
16.3.2015

Mezitím v BBC stále probíhá vyšetřování události, bez určení konkrétního termínu, kdy bude jasno. Zajímavé je, že samotnou událost nenahlásil produkční Oisin Tymon, ale zřejmě přímo Jeremy Clarkson, který ho praštil. Od té doby vede BBC Clarksona jako oficiálně suspendovaného a zrušila všechny zbylé čtyři epizody sezóny. Žádné další novinky ohledně pokračování zatím nejsou známy.

Mediální zájem ohledně celé kauzy zatím neutichl, odborná veřejnost především v Británii zaujímá většinou dva jednoznačné pohledy (čti „fandíme mu“ a nebo „nenávidíme ho“). Fanoušci mají jasno – chtějí návrat Clarksona a petici za jeho návrat brzy podepíše milióntý nespokojenec.


A samotný Clarkson? Ten se zdá ze všech stran úplně nejvíce v klidu, chová se jako by nic a klidně si užil fotbalový zápas Chelsea, jako by se nechumelilo.

Diskuze /2

sedlo03

No upřímně repríza dokumentu není relevantní ke srovnání sledovanosti.

16.3.2015 | 22:50:47
1Bobesh1

Releventni to neni, ale inzerenti plati za to, ze jejich reklamu uvidi okolo 5 milionu lidi. Je to problem BBC, ze neprisla s necim zajimavejsim. Nikdo se nepta, co se vysilalo, ale jaka byla sledovanost.

admin
17.3.2015 | 10:09:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!