Top Gear
98/100 - 79×

Top Gear

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May v zábavném pořadu o autech a všem co s nimi souvisí. Seriál se těší velké divácké oblíbenosti i mimo okruh auto-moto fanoušků díky servírovaným velkým porcím suchého anglického humoru sehraných moderátorů a někdy skutečně ztřeštěným nápadům na způsob testování nových aut.

VB | 2002 | Pauza
vysílání
24 sezón | BBC Two | 60 minut


Proč byl Jeremy Clarkson vyhozen z Top Gear?

Proč byl Jeremy Clarkson vyhozen z Top Gear?

Po včerejší překvapivé novince se začínají postupně objevovat detaily toho, co stojí za aktuálním vyhazovem Jeremyho Clarksona z Top Gear. Média po celém světě se aktuálně zabývají osudem moderátora show se zásahem 350 miliónů opravdu podrobně, takže vám můžeme nabídnout detailní pokrytí.


3 0
11.3.2015

Podle všeho se Clarkson minulý týden popral s jedním produkčním, když mu po dlouhém dni natáčení včas nezajistil jídlo. Přitom šestatřicetiletý Oisin Tymon (na obrázku vpravo) nebyl v show žádným nováčkem, pracoval na ní už deset let. Clarkson však podle očitých svědků po zjištění, že k večeři nic nebude, začal neskutečně vyvádět a v návalu vzteku produkčního uhodil.

Co bude dál s touto populární show? Do konce sezóny zbývaly včetně té aktuální jen tři epizody a podle všeho se ani jedna z nich už neuskuteční. Z BBC zatím nic oficiálního nevzešlo, podle všeho je pouze Clarkson „předmětem vyšetřování“ a „na neurčito odvolán“


Jak na to reaguje samotný Clarkson? Do svého sloupku napsal, že právě odpočívá a pije pivo, jinde se zase vyjádřil, že se klidně může stát znova moderátorem válečných dokumentů, kterých už má na svém kontě několik. Na svém twitteru se „omluvil“ Edu Milibandovi, že ho díky své aféře sestřelil z titulních stránek novin. Ed Miliband je britský politik, který aktuálně dostává kvůli volbám v médiích pořádně na frak, až se sám musí obhajovat slovy „Vždyť jsem jen člověk“. Dcera Clarksona, Em, se na svém twitteru pro změnu vyjádřila statusem – „Proboha, vemte ho zpátky, právě začal vařit“.

Fanoušci Top Gear mezitím rozpoutali na sociálních sítích pořádný humbuk, petice na jeho navrácení má aktuálně (11. března 11:00) více než 250 tisíc podpisů. Připojit se můžete i vy na stránkách change.org a nebo hashtagem na twitteru #BringBackClar­kson

Diskuze /17

dagsoftware

tak mu treba

11.3.2015 | 11:29:58
Atenecka

Ten Oisin Tymon mu jí měl také vrazit a bylo by vyřešeno:-)

11.3.2015 | 12:14:09
sedlo03

Vždycky se říkalo, že Jeremy je největší primadona britské televize. A k těm podpisům .. lidem je asi jedno, že se chová jak hovado, hlavně že je vtipnej. Bože.

#4 fandapcd #6 mmyto
11.3.2015 | 12:29:08
fandapcd

#3 sedlo03: Přesně. někdy ty jeho komentáře a výroky jsou hodně přes čáru.

webmaster
11.3.2015 | 12:35:55
Kubyk002

Panebože lidi, vy asi fakt nechápete co je humor, Top Gear a nic v pořadu řečené nemůže brát vážně, to prostě racionální člověk co pár dílů viděl neudělá. Jeremy se zachoval jako blbec, o tom žádná, dát někomu přes hubu jen proto, že nezajistil jídlo je hloupé, hodně hloupé, ale dát kvůli nějaké pěsti, či facce někomu padáka (nebo lépe řečeno jej suspendovat) je ještě větší pitomost!

#9 Ruklashu #13 Kafka Tamura
11.3.2015 | 12:58:18
mmyto

#3 sedlo03: Jak hovado??? PROBOHA !!! Celej svět je podělaný, že se někdo chová nějak nekorektně. Celý svět se může posrat, když někdo řekne něco sprostého a rasistického. Celý svět se může posrat z různých diskriminací, ale když se ti, co jsou diskriminováni (jak by řeklo jedno nespecifikované etnikum „DYSKRYMYNACYJA“ ) chovají jako zvířata, tak je to ok. Proboha nežijeme ve středověku, ale ve 21. století, tak nechápu, proč jsou všichni posraní z toho co kdo řekne.

#13 Kafka Tamura
11.3.2015 | 13:03:47
mmyto

A k tomu producentovi.

Jestli celý den někde natáčeli a pak nebyl schopný ani zajistit jedinou věc, jídlo, tak bych kopl do prdele a ne jen facku.

A co je to sakra vůbec za chlapa ten producent, který hned jde žalovat? Chová se jako holka nebo jak buzna. Chlap by to vyřešil chlapsky a ne že by šel kvůli jedné facce žalovat jako malá holka. Takového chlapa bych kopl do koulí, když se jako chlap neumí chovat.

#8 SerFirox #13 Kafka Tamura
11.3.2015 | 13:07:19
SerFirox

#7 mmyto: Doufám, že nikdy nebudeš mít děti.

webmaster
11.3.2015 | 13:13:00
Ruklashu

#5 Kubyk002: Jenže tohle byla prý poslední kapka, už měl s BBC problémy dříve.

11.3.2015 | 13:23:28
Oveckoun

Clarkson byl vždy největší hulvát. Ale faktem je, že to on udělal z Top Gearu takový úspěch. Rozhodně jsem zvědavý jak to dopadne

11.3.2015 | 13:26:03
defender110

Jeho humor se může zdát hrubý ,ale když se někomu nelíbí ať se nedívá , nikdo ho nenutí. Občas sdělí něco, co si mnoho lidí myslí ale bojí se to říct, nebo si to vůbec připustit. Faktem zůstává, že Top Gear stojí a padá s Clarksonem. Však ono si to BBC uvědomí hodně brzo.

11.3.2015 | 14:45:21
martin5504

Jeremy je dospelý muž a mal by sa podľa toho aj tak správať, všetko sa dá aj inak riešiť ako riešil on. Je taký aký je no.. to vieme. Ale zoberte si to takto, prídete domov z roboty či zo školy a doma nebude jesť hneď niekomu jednu napálite za to? :D

redaktor
11.3.2015 | 14:59:17
Kafka Tamura

V TG mě nevadí a baví, dělá dobrou show, vtipné kontroverzní hlášky na mě vždy zafungují. Bohužel ale věřím, že je takový i ve skutečnosti, a tady to už tak nefunguje. Realita je jiná a vždycky jsem si o něm myslel, že v reálném životě musí být nesnesitelný, arogantní a namistrovaný kretén k nevydržení, takže mě tahle zpráva nijak nepřekvapuje. Ta petice je k smíchu a lidi v ní dementi. Aspoň jeho dcérka pobavila :)

#5 Kubyk002: Ano ano, určitě kvůli jedné pěsti či facce… jen mu z ničeho nic ruplo v bedně, jinak je to pokorný, milující a všude okolo lásku rozdávající člověk. :D

#6 mmyto: #7 mmyto: Ty jsi co zase za primitiva s velkohubýma prohlášeníma bez špetky uvažování??

#16 mmyto
11.3.2015 | 15:30:59
téčko171

Hlavně, že tu každý u toho incidentu byl a přesně ví, jak se odehrál, že? Určitě to přece muselo být tak, že Clarkson po 8-mi hodinách vysedávání v autě, ó jaká to námaha, jal se hrubiánsky, jak jinak, ptát nebohého, nevinného, usilovnou pilnou prací znaveného a podvyživeného producenta, zda přichystal jídlo, načež na nesmělou negativní odpověď zareagoval hákem, za který by se nemusel stydět ani Chuck Norris, mimochodem opožděně všechno nejlepší. Vůbec to nemohlo být tak, že si třeba ten malý, andělský producent pustil hubu na špacír, prohodil nějakou ftipnou cha cha poznámku na Jezzovo panděro, načež ten prostě lidsky ztratil nerva a dal mu jednu výchovnou, taková vairanta naprosto nepřipadá v úvahu. Neříkám, že je v tom Jeremy zcela nevinně, ani naopak, ale nikdo z nás neví, co se přesně stalo, tak tu prosím nevynášejme soudy. A co se týče jeho humoru – beze vší úcty, kdo jeho kecy bere nějak vážně, je buď po lobotomii, nebo prostě debil. :)

#15 Arrow_CZ
webmaster
11.3.2015 | 17:10:25
Arrow_CZ

#14 téčko171: Hezky řečeno. Sem hodně zvědav jak to dopadne protože pokud Jeremy půjde je to jistojistě konec Top Gearu

11.3.2015 | 17:21:48
mmyto

#13 Kafka Tamura: Těší mě, moralisto. Jak vidím, tak dementů je tady plno a všichni se poserou z toho, že někdo něco řekne na plnou hubu. Ach jo kde to žijem. Fakt, svět se v pí*u obrací …

11.3.2015 | 19:29:39
Kafka Tamura

Až dospěješ, tak možná pochopíš, že jsou v životě i situace, kdy by se člověk nemusel chovat jak primitivní buran, ale naopak trochu civilizovaně a s respektem ke svému okolí.

„Jak vidím, tak dementů je tady plno a všichni se poserou z toho, že někdo něco řekne na plnou hubu“

Věřím, že bys udržel na uzdě své pokrytectví, kdybych ti z očí do očí řekl, že jsi vylízaná guma nebo něco peprnějšího, a že bys zůstal v klidu, vůbec se nenasral a nechtěl mi rozbít hubu. A jestli opravdu ne (takže buď pokrytec nebo srab… podle těch keců v citaci tedy srab), ale na druhou stranu bys někoho vyliskal spíš, když by ti donesl špatnou svačinu nebo co, tak ano, svět se opravdu v píču obrací, ale maximálně tak ten tvůj.

11.3.2015 | 19:48:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!