Top Gear
96/100 - 93×

Top Gear

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May (v současnosti Chris Harris, Paddy McGuinness a Freddie Flintoff) v zábavném pořadu o autech a všem co s nimi souvisí. Seriál se těší velké divácké oblíbenosti i mimo okruh auto-moto fanoušků díky servírovaným velkým porcím suchého anglického humoru sehraných moderátorů a někdy skutečně ztřeštěným nápadům na způsob testování nových aut.

VB | 2002 | Pauza
vysílání
29 sezón | BBC Two | 60 minut
žánr
Reality show, Sportovní
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Matt LeBlanc (Matt LeBlanc),


Richard Hammond

Richard Hammond

Moderátor menšího vzrůstu, který si rozhodně nebělí zuby.

Sezóny 22
2002 - 2015

Richard, známý také jako „Křeček“, se původně ucházel o roli již v původním formátu pořadu, nakonec ji ale nedostal. Top Gear pak zanedlouho skončil, a když Clarkson pracoval na jeho obnově, Hammond byl hned jasnou volbou na moderátora.

Richard si velice rychle získal popularitu, hlavně pro svůj zápal do aut a různé lumpárny. Velkou část jeho fanoušků pak tvořilo také ženské pohlaví. Skutečně známým se ale stal až díky své nehodě. V roce 2006 se během natáčení deváté řady vyboural v dragsteru Vampire na tryskový pohon ve snaze překonat britský pozemní rychlostní rekord. Po několika hodinách v kómatu se ale naštěstí probral, a i když měl občasné výpadky paměti, za půl roku už se vrátil zpátky na obrazovky. Lékaři se shodli, že přežil díky své malé výšce, pro kterou si ho ostatní kolegové v pořadu s chutí dobírají.


Richard dal u BBC výpověď po vyhazovu Clarksona a přešel k Amazonu, pro který teď natáčí pořad The Grand Tour.

Foto: Amazon Prime Video

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Hammond je super – viac dodať netreba.

redaktor
13.9.2020 | 10:55:14

Filtr seriálů
Reklama