Torchwood
86/100 - 71×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

S04E08: End of the Road

S04E08: End of the Road

Nová epizoda je konečně zde. Jako vždy, zatímco na překladu českých titulků pilně pracuje StanleyK., odkazy ke stažení epizody samotné už můžete hledat na našem fóru. A hlavně nezapomeňte, že vedle Tochwoodu dnes večer startuje i nový Doctor Who!

cz sk
26.8.2011
4 640 000
56 minut

Oficiální synopse

Jack čelí muži o kterém si myslel, že je už dávno mrtvý. Ale když Rex zachází až do extrému, není už příliš pozdě, aby zabránil kolapsu společnosti?


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Takže né Angelo, ale aspoň Jack zjistil co ho nechalo umřít. Ti tři u zabíjení Jacka (minulý díl), ti za to můžou. Jejich potomci to řídí. Jsem zvědav co bude s postřeleným Jackem, na útěku.
Od pátého dílu je to míň záživné, škoda, koukat se na to dá, ale žádný zázrak.

17.11.2021 | 20:58:00
Milano33

Rex to mal dosť dobre premyslené a prišiel so vskutku precíznym plánom, ako odhaliť spiknutie v radoch CIA. Táto epizóda bola plná zvratov a odhalení, takže konečne vieme, na čom sme. Aj Jackov útek bol senzačný a som rád, že sa k nemu napokon pridala aspoň Esther. Zvyšok časti bola skôr taký výplňový a zrážalo to nadol celkovú konzistenciu. Je to strašne nudným a nezáživným spôsobom natočené.

29.6.2021 | 16:36:26

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama