Torchwood
86/100 - 71×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

S04E09: The Gathering

S04E09: The Gathering

Předposlední epizoda série Miracle Day je tu. Mimo faktu, že po příští sobotě už se nebudeme mít na co koukat, to znamená především právě probíhající překlad českých titulků a odkazy ke stažení, které na vás již čekají v našem fóru.

cz sk
2.9.2011
4 630 000
56 minut

Oficiální synopse

Když Tři Rodiny uvrhly svět do recese, tým Torchwoodu – poražený, bezmocný, pronásledovaný – musí uzavřít dohodu s ďáblem.


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Hnus, jak se snažil dopátrat ten zmetek vyšetřovatel Gweninyho otce.
Souhlas s Milano33.

17.11.2021 | 22:00:16
Milano33

Ide to dole vodou, som zvedavý, či finálnej epizóde podarí zachrániť tento guláš, i keď veľmi pochybujem. Veci sa majú asi takto, Jack a Esther sú na úteku, Gwen musí čeliť intervenciám od polície, Rex si je vedomý infiltrácie a Jilly dostáva novú prácu. Spoločne skrz Jillynu perspektívu nám bol konečne poriadne predstavený tzv „The Blessing“, nebudem skrývať svoje sklamanie, že som od toho čakal omnoho viac. I keď na druhú stranu to bolo zaujímavo premyslené s tou sečnicou, ktorá spája dve mestá na opačných stranách Zeme. A aj s Jackom a jeho krvou sa to krásne zacyklilo a celé to do seba zapadá.

29.6.2021 | 16:36:40

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama