Torchwood
86/100 - 71×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Rex Matheson

Rex Matheson

Sebevědomý agent CIA, který je jedničkou ve svém oboru a nic ho jen tak nepřekvapí ani nezastaví. Když nastane Zázračný den, Rex je smrtelně zraněn při autohavárii, ale nezemře. Náhle se mu celý život obrátí vzhůru nohama a on se ocitne na útěku i před samotnou CIA.

Jediní, kdo mu nyní mohou pomoci, jsou členové již dlouho zaniklé britské instituce Torchwood, s jejichž pomocí snad dokáže přijít na to, co se to se světem děje.

Nyní tak musí Rex společně se svou kolegyní Esther Drummond a posledními dvěma zbývajícími členy Torchwoodu Jackem Harknessem a Gwen Cooper prchat před CIA a na vlastní pěst se pokusit zjistit, kdo za Zázračným dnem vůbec stojí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama