Toy Boy
94/100 - 10×

Toy Boy

Striptér byl před sedmi lety nespravedlivě odsouzen za vraždu, kterou nespáchal. Nyní se s pomocí začínající advokátky snaží očistit své jméno a zjistit pravdu skrývající se za onou vraždou.

Španělsko | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Antena 3, ATRESplayer PREMIUM | 65 minut
žánr
Erotický, Krimi, Thriller


Toy Boy se dočká druhé série

Toy Boy se dočká druhé série

Loňská novinka Toy Boy se může radovat, jelikož bylo potvrzeno, že se seriál vrátí s druhou sérií. Té se v našich končinách opětovně dočkáme na Netflixu.

6 0
23.8.2020

Od premiéry seriálu v září 2019 uběhlo spoustu měsíců a do konce července 2020 byl osud seriálu nejasný. Nicméně španělské studio Atresmedia nakonec potvrdilo, že se Toy Boy dočká druhé série, na které se už začalo i pracovat.

Seriál to měl se svým vysíláním trošku komplikovanější. Oficiálně jej vysílala španělská stanice Antena 3, avšak o dva týdny dřív byly epizody vypouštěny na španělském Atresplayer Premium. Nakonec byl seriál v únoru 2020 mezinárodně vysílán streamovací službou Netflix, kde si získal velký úspěch, a to takový, že po několik týdnů patřil mezi desítku nejsledovanějších programů v USA, Španělsku, Brazílii a dalších latinskoamerických zemích. Úspěch na Netflixu tak pro seriál znamenal hodně, neboť určitě velmi napomohl k objednávce další řady.


(Úspěch na Netflixu seriálu velmi pomohl. Foto: Netflix)

Na druhou stranu se seriálu moc nevedlo na Antena 3 a diváci byli k němu i kritičtí. Proto se strategie s druhou sérií změní. Toy Boy se na tomto kanále nebude vůbec vysílat a španělští diváci jej budou moct sledovat pouze na Atresplayer Premium. Následně (s největší pravděpodobností po odvysílání celé série) se seriál opět mezinárodně odvysílá na Netflixu, tedy i na tom českém, díky čemuž bychom zase měli vidět seriál i s českými titulky.

Zdroj: El Televisero

Těšíte se na pokračování?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E13: Ángeles caídos

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde rovněž můžete seriál zhlédnout.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama