Travelers
93/100 - 34×

Travelers

O sto let vzdálené budoucnosti objevují lidé způsob, jak poslat vědomosti zpět časem přímo k lidem žijícím ve 21. století. Tito cestují přebírají životy náhodných lidí a pracují jako tým, aby zachránili lidstvo před strašlivou budoucností.

Kanada | 2016 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Showcase | 50 minut


Amanda Tapping si zahraje ve druhé řadě

Amanda Tapping si zahraje ve druhé řadě

K cestovatelům z budoucnosti se připojí velmi známá herecká osobnost, Amanda Tapping. Není však sama, kdo bude další?


6 0
7.4.2017

Novým přírůstkem do cestovatelské rodiny bude Enrico Colantoni, který si zahrál například v seriálu Person of Interest nebo Veronica Mars. Zde si zahraje postavu Vincenta. Vincent je záhadná osoba, která je, nebo možná i není přítelem našich cestovatelů.

Z natáčení, které již probíhá ve Vancouveru, právě Colantoni prozradil zajímavé informace o novém obsazení. Další stálou postavou bude tedy již zmíněná Amanda Tapping (Stargate SG-1, Sanctuary) a k ní se přidá herec Stephen Lobo (Continuum jako Matthew Kellog).


To ale není vše, můžeme se totiž těšit i na blíže neurčeného hvězdného hosta. Vypadá to tedy, že Brad Wright má něco za lubem, a s těmito novými herci chce posunout tohle sci-fi dílo ještě o úroveň výš.

Lisa Godfrey, mluvčí Corus Entertainment, mediální společnosti, řekla:

Seriál Travelers je přesný příklad produkce překypující kanadskými talenty na obrazovce i mimo ní. Jen díky těmto talentům je tato show v Kanadě na stanici Showcase tak úspěšná. Jsme velice pyšní na to, že můžeme spolupracovat s tak skvělým týmem již podruhé, v tomto akcí nabitém seriálu.

Jste zvědaví, jakou roli Amanda Tapping v seriálu dostane?

Foto: Syfy

Diskuze /3

Jirry79

Uaaau, Normalne sa tesim, ze uvidime Amandu zase hrat. SG a Sanctuary som doslova zral. Parada.

21.5.2017 | 15:05:27
jasonpileek

Z Amandy mám taky radost. Jsem rád, že se taky jednou ze zákulisí vrátí před kameru :-) Ale pokud jde o roli tak jsem spíš zvědavější na Stephena Loba, schválně jestli tam bude hrát zase takovýho zm*dečka jako v senzačním Continuum :D No, už aby to bylo :)

29.5.2017 | 19:41:42
Kasom

je to sice fajn, ale radši bych pokračování continua, nebo to stím nějak propojit.

6.7.2017 | 0:27:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!