Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Draal

Draal

Draal

Kanjigarův syn a Jimův bodyguard.

Sezóny 3
2016 - 2018

Draal je velký troll, který nejdříve nebyl dvakrát nadšený z toho, že novým Lovcem trollů se stal Jim. Protože byl jeho otec Kanjigar posledním lovcem, tak doufal, že se jím po něm stane, ale to se nestalo, a tak byl vůči Jimovi pomstychtivý a surový.

Takto se choval hlavně kvůli tomu, že chtěl jen to nejlepší pro svůj lid a zastával ten názor, že pouhý člověk je nedokáže uchránit. Celý svůj život se totiž připravoval na to, že po svém otci převezme roli Lovce trollů. Ti dva spolu bojovali bok po boku v mnoha bitvách, a tak Draal předpokládal, že jednou tuto roli převezme.


Protože byl Draal pyšný, tak nedokázal spatřit Jimův potenciál. Později však Jim získal jeho respekt, když jej porazil v boji na život a na smrt. Nový Lovec trollů mu však udělil milost, a tak se Draal zavázal, že bude Jima chránit v jeho lidském světě a stane se jakýmsi jeho bodyguardem. Kromě toho s ním cvičil boj.

Tento troll se na Jima začal dívat jinýma očima. Navenek sice působí pořád tvrdě, ale časem začal nového lovce respektovat a dokonce obdivovat. Uznal, že nakonec Jim je hoden titulu Lovce trollů a stal se mu dobrým společníkem.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás