Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) NotEnrique

NotEnrique

NotEnrique

Podvrženec, který byl zaměněn za bratra Claire.

Sezóny 3
2016 - 2018

NotEnrique je vypočítavý malý podvrženec s nevymáchanou pusou, který byl zaměněn na za malého Enriquea, bratříčka Claire. I když je dospělý, ve své trollí formě připomíná batole, jelikož je stejně tak velký. Po několik staletí byl zvyklý žít v Temnozemi, kde se také narodil.

Tento troll Claire často poroučí a bere ji jako svou sestru. Vždy se zajímá jen o sebe a klidně hraje svou hru i na dvě strany, jen aby si zachránil holý krk. Je také poněkud tvrdohlavý, ale poté, co byla jeho pravá tvář odhalena, se nakonec vždy rozhodl pomoct Jimovi a jeho přátelům. Většinou na pomoc však přistoupí, když mu z toho taky něco kápne.


Jeho spojenectví s Gunmarem není zase až tak silné jako u ostatních podvrženců. Nemá však kuráž na to, aby se mu postavil a konfrontoval jej. NotEnrique má však i svou milou stránku a soucítí s Claire, která ztratila svého bratříčka.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Uchiha-Mariko

Tak ten nemá chybu! :D

13.9.2020 | 19:38:46

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás