Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Trpaslík Chompsky

Trpaslík Chompsky

Trpaslík Chompsky

Trpaslík, kterého si adoptoval Toby.

Sezóny 3
2016 - 2018

Chompsky je trpaslík, kterého měl Jim zabít, ale ten jeho život ušetřil. Poté se jej ujal Toby, který ho ubytoval ve svém pokoji v domečku pro panenky. Tady si trpaslík našel svoji lásku v podobě panenky, která tento domeček obývá.

I když většinou jenom remcá, tak pomáhá i Jimovi a jeho přátelům. Vydal se totiž do Temnozemě, když to jeho přátelé potřebovali. Trpaslíci mívají na hlavě dlouhý roh, který skrývají pod svou červenou čepičkou. O tento roh však Chompsky přišel v Temnozemi, kde mu půlku rohu usekl Gunmar.


Kromě toho má velký nos, dlouhé bílé vousy a ostré zuby jako břitva. Je hyperaktivní, upovídaný a nepředvídatelný. Stejně jako ostatní trpaslíci je i on výbušný a dokáže se pořádně naštvat. Navzdory tomu všemu je však loajální, statečný a chápavý.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás